Bektaşlar Turizm İş Başvurusu

Bektaşlar Turizm, bir turizm ulaştırma ve nakliye şirketidir. 50 yıl öncesinde, müşterilerine en iyi hizmeti verme gayesi ile bu işe başlayan şirket, günümüzde bu amacını son derece başarılı ve profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Çünkü bu amaçlarına yönelik olarak, bünyesinde çalıştıracakları kişileri büyük bir titizlik ile seçen turizm şirketi, bu sayede müşterilerine hem kaliteli hem güvenli hem de kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.

Başarılarını müşterilerine ulaşım konusunda hem güvenli hem de kaliteli bir hizmet verebilmeyi başarabilmelerine borçlu olan şirket, bu konuda kendilerini geliştirebilmek adına her geçen gün çalışmalarını yenilemektedirler. Ulaşım ya da nakil konusunda da her türlü yeterli donanım ve yeniliklere açık olmaları da şirketi en çok tercih edilen turizm ve ulaştırma şirketlerinin arasında getiriyor. Zaten verdikleri kaliteli hizmete de tüm bu imkanları bütünleştirip müşterilere sunabildikleri için sahipler.

Yol ve ulaşım konusunda engin bilgilere sahip olan ve bu bilgileri en iyi şekilde işlerine uygulayabilen uzman kişiler ile çalışan Bektaşlar Turizm araçlarının konforu ve temizliği gibi konularda da son derece özenli ve hassastır. Bu konuda oldukça titiz bir çalışma sürdüren şirket, kendi çapındaki bu başarısı ile beraber rakiplerinin hep bir adım önünde olmuştur. Ayrıca birçok organizasyonun ülkemizde yapılabilmesi adına sponsorluk sağlayan şirket sayesinde, ülkemizde olduğu gibi dünya çapında da başarılı işlere imza atmıştır.

Bektaşlar Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Hipodrom Caddesi No:1 Etiler/Ankara

Bektaşlar Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bektaşlar Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bektaşlar Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. ALAATTİN dedi ki:

    Kocaeli derincede ikamet etmekteyim.Emekli trafik polisiyim.defansif ileri sürüş teknikleri eğitimi aldım direksiyon usta öğreticisiyim .11 yıl sürücü kursunda direksiyon eğitimi verdim .1986 yılından beri E sınıf ehliyet sahibiyim.ihtiyaç duyulması halinde ,zamanımı değerlandirme adına minibüs türü araçla özellikle okul ,ana okulu,kreş gibi servis şöförlüğü yapmak istiyorum teşekkür ederim.tel.05327757679

  2. İSMAİL ALTINDAL dedi ki:

    E SINIF EHLİYETİM VAR İŞ ARIYORUM

BİR YORUM YAZ