Beks Çorap İş Başvurusu

Beks Çorap ve İç Giyim Aş. 1975 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Çorap ve dikişsiz giyim sektöründe hizmet veren şirketin organize sanayi bölgesi Çerkezköy’ de yer almaktadır. Tesis 200000 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Ürün üretimi için gerekli olan ham maddeler firma tarafından temin edilmektedir ve fabrika bünyesinde koruma altına alınmaktadır. Şirketin argeleri ve dizaynları da kendi içinde bulunan işinde uzman bir ekip tarafından hazırlanır. Şirketi 35 ülkeye üretim ve ihracat yapmakta olup 2000’den fazla çalışanı vardır. Girişimci ve yenilikçi vizyonu olan şirket dünya ihtiyaçlarını ve teknolojilerini göz önünde bulundurmakta olup sektörün öncü firmalarındandır.

Şirket çevreye değer vermekte olan Green Factory serfitikasına sahiptir. Şirketin hedefi ise lider olduğu çorap ve dikişsiz giyimdeki liderliğini daha da güçlendirmektir. Bunun için de yıllardır gayret etmektedir. Şirketin vazgeçilmez bazı değerleri vardır. Bu değerlerden bazıları şunlardır. Şirket müşterilerinin beklentisini uzun vadede anlamaya ve karşılamaya çalışır, sürekli daha iyiyi hedefler ve buna ulaşmaya çalışır, ekip arkadaşları ile sorunları birlikte karşılamaya çalışır ve başarıları birlikte kucaklar, ekip arkadaşlarının beklentilerine karşılık verir, müşteri odaklı davranır, müşterilere kaliteli hizmetleri sunmaya çalışır, çalışmalarında topluma ve çevreye zararlı davranmamaya çalışır.

Beks Çorap ve İç Giyim Aş.’nin birçok misyonu vardır. Şirket gelişime açık, teknolojiyi göz önünde bulunduran bir firma olmayı hedefler. Müşterilerinin beklentilerini karşılamayı sağlamaya çalışır.

Beks Çorap İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Bulv. 9.Sk Org. San. Bölgesi Çerkezköy / TEKİRDAĞ

Beks Çorap Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beks Çorap firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beks Çorap insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Melik celik dedi ki:

    Benim ise ihtiyacim var çalişmam lazim paketlemede çalisirim uretimde çalisirim kızılpınardan oturuyorum

  2. Erdem dedi ki:

    Ben Erdem Dönmez. Makine bakımcılığı yaptım. Altın ıplıkte dikişte çalıştım. İşe ihtiyacım var, yardımcı olur musunuz?

BİR YORUM YAZ