Beko İş Başvurusu

İlk olarak Koç Holding’ in kurucusu Vehbi Koç tarafından kurulan şirket 1983 yılında Beko markası adı altında Türkiye de beyaz eşya üretimine başladı. 1990 yılından itibaren Beko’nun yurtdışı faaliyetlerine yönelmesiyle birlikte Türkiye beyaz eşya pazarının büyük bir kısmını elinde bulunduran Arçelik markasıyla, Arçelik A.Ş. çatısı altında faaliyetlerine devam etme kararı aldı.

Beko, bugün başlıca Ankastre ürünler, Tüketici Elektroniği, Isıtma ve Soğutma Sistemleri ve Küçük Ev Aletleri olmak üzere 40’ı aşkın şehirde bulunan bayisi ile beyaz eşya sektörünün devleri arasında konumunu korumaktadır. Firmanın enerji tasarrufu sağlayan ürünleri, çevreyi ve kaynakları korumaya yönelik yeniliklerle ve Ar-ge çalışmalarıyla bir çok konuda da yeniliğin öncüsü olarak beyaz eşya üreticileri arasında. Ayrıca 1988-2004 yılları arasında Beşiktaş-JK ana forma sponsoru olan Beko, 2014-2015 yılları arasında da Beşiktaş’ la forma sırt sponsorluk anlaşmalarıyla sporu destekleyen kurumsal firmalar arasında yer almaktadır. Yurtdışına kendi türk markasıyla satış yapmayı başaran ilk marka olarak “Dünya Markası” olma hedefiyle bugün “Değişimin heyecanı her yerde aynı” sloganıyla üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

Müşterilerine; çalışanlarıyla birlikte evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet anlayışıyla saygınlık, güvenilirlik, devamlılık sunmaya devam ediyor. Aynı ürün ve hizmet kalitesini, satış sonrasında da büyüyen satış sonrası hizmet güvencesi ve kalitesi ile hizmet veriyor. Beyaz eşya anlayışını başka bir çerçeveye taşıyarak sezonluk olarak yaptığı kampanyalar, indirimlerle göz dolduruyor.

Beko İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mh. E-5 Yan Yol Caddesi, Beko Fabrikası, Beylikdüzü, İstanbul

BEKO HİZMET MERKEZİ 0850 210 0 888  veya 444 0 888

Beko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ