Bekard Gıda İş Başvurusu

İkitelli, Başakşehir de yemek ve organizasyon alanında faaliyet gösteren firma öncellikle konumu itibarıyla gözümüze çarpıyor. 1996 yılında kurulan BEKARD GIDA’ nın www.bekard.com.tr internet sitesinden ulaşabileceğimiz firmanın çok kolay ve her kitleye hitap edebilen bir sitesi var. Kurumsal firmaların git gide çoğaldığı günümüzde konu yemek olunca herkesin bir anda ilgi alanına giriverdiği için, sitenin kullanışlı ve menülere kolay ulaşılabilir olması oldukça güzel. Üstelik dünya mutfağı’ndan yemekleri gıda mühendislerinin gözetiminde hijyenik olarak hazırlıyorlar.

Firma “yüksek kalitede sağlıklı lezzetler” diyerek yeterince damak tadımıza hitap edebildiğinin sinyallerini veriyor zaten. BEKARD GIDA 1.sınıf ünvanı almış markalı ürünlerle yemeklerinizi hazırlıyorlar. Aracısız toptan ürün alımı yaparak, daha ekonomik olarak hazırladığı menülerle de diğer firmaların arasından bu yönüyle de hemen sıyrılıyor. Tek başımıza bile yemek hazırlarken aldığımız malzemelerin nerde nasıl üretildiğini düşündüğümüzde, BEKARD GIDA hastanelere, okullara, fabrikalara, büro ve şantiyelere aynı standartta yemek sunmayı başarıyor. Bütün bunların yanı sıra özel davet ve etkinlikler için bütçenize göre menüler hazırlıyorlar.

BEKARD GIDA yemek menülerini, çağdaş sunumlarıyla süsleyerek göz zevkimize ve sağlığımıza hitap etmeye yılların verdiği tecrübeyle yaklaşıyorlar. Malzeme kalitesi, hijyen, ustalık yemeklerinizin olmazsa olmazı olduğu günümüzde, organizasyon ve çalışanlarınızın yemeklerini sıcak sıcak masalarımıza hazırlamayı görev bilinciyle yapıyorlar ve her seferinde bunu başarıyla yapıyorlar, geriye bize sadece masalarımıza kurulup, şölen edasıyla yemeklerimizin keyfine varmak kalıyor.

Bekard Gıda İletişim Bilgileri
Adres; Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi, Başakşehir / İSTANBUL

Bekard Gıda Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bekard Gıda firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bekard Gıda insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ