Bekaert İş Başvurusu

1880 yılında kurulan BEKAERT, Belçika menşeili firma, otomotiv, inşaat ve enerji alanında faaliyet gösteriyor. Dünya çapında 30.000 çalışanı bulunuyor.

Otomotiv sektöründe; binek araçlar için egzos sistemleri, airbag filtreleri, iç ve dış koltuk, iç ve dış kapı galvaniz ve çelik ürünleri gibi güvenlik ekipman ürünlerini otomotiv sektörü için üretiyor. İnşaat sektöründe ise, genel kullanım için çelik halatlar, bildiğimiz inşaat sektörü yardımcı malzemeleri ve inşaatlarda koruma sağlayan taş, moloz koruma güvenlik halatlarını, asansörlerde kullanılan çelik halatları, koruma amacıyla kullanılan çelik çitleri imal ediyorlar. Enerji sektörüne baktığımızda ise; alternatif enerji aranmasında kullanılan demir-çelik malzemelerini, güç ve telekom kablolarının üretimini üstleniyorlar.

Sportif alanlara baktığımızda ise balık olta kancalarını, lunaparklarda kullanılan demir halatlar ve tonlarla ifade edebileceğimiz ağırlıkları güvenle taşıyabilecek kapasitede demir-çelik halatlar üretiyorlar. Ağır metal sanayi için ürettikleri ürünlerin yanısıra, müzik aletleri için de incelikle seçilmesi ve hassasiyetle üretilmesi gereken demir-çelik ürünler için de baya bir faaliyetleri var diyebiliriz. Firma ayrıca balık çiftliği çitleri, çelik halatlar ve hayvan çiftlikleri için çit, galvanizden yapılmış ürünleri de üretiyor.

BEKAERT firması, tekstil, kağıt ürünleri ve medikal alanda da firma çevreyi korumaya endeksli ürünleri büyük bir başarıyla, geniş ürün yelpazesini yılların tecrübesini kullanarak üretimine aynı düzeyle devam ediyor. Özetlemek gerekirse; nerdeyse demir-çelik ve galvanizin adını duyabiliceğiniz, gereksinim yaşabileceğiniz her alanda firmanın türlü türlü ürünlerini rahatlıkla bulmak mümkün.

Bekaert İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Reis Mah., Barbaros Cad. B10 Blok No:71, Esenler/İstanbul

Bekaert Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bekaert firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bekaert insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ