Behçet Uz Hastanesi İş Başvurusu

Doktor Behçet Uz’ un kendi imkanları ve halk yardımı ile bir araya getirdiği maddi olanaklar dahilinde kuruculuğunu bizzat kendisinin üstlendiği bir çocuk hastanesidir. Temel atma işlemi, çocuklar için büyük bir anlamı olan 23 Nisan’ da gerçekleştirilmiştir. (1938 )1946 yılında, tamamlanması gereken eksikler olduğu gerekçesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından tamamlanma yoluna gidilen hastane, faaliyete ilk olarak 150 yatak kapasitesi ile başladı.

Bu tarihten itibaren 21 yıl içerisinde, birçok kuruluş tarafından yapılan yardımlar ve üstlenilen genişletme çabaları dahilinde Behçet Uz Hastanesi’ nin 150 yatak kapasitesi, 550 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Ancak günümüzde 368 yatak kapasitesinde İzmirli vatandaşlara hizmet vermektedir.

Çok uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ve yetiştirdiği uzman kişiler bakımından adından sıkça söz ettiren bu çocuk hastanesi, bu yönüyle Türkiye’ de en köklü çocuk hastanelerinden biridir. Çocuk hastalıkları konusunda her branşa yönelik tedavi ve hizmet olanağı sağlayan hastanede, halen alanında uzman ve deneyimli kişiler görev yapmaktadır.

Sınırlı olanaklar dahilinde yapımına başlanan, ancak bugün Türkiye’ nin en köklü çocuk hastanelerinden biri olan Behçet Uz Hastanesi, İzmir’ in her köşesinden gelen minik hastalara kapılarını aralamaktadır. Onlara ve ailelerine en iyi hizmet koşullarını sağlayabilmek adına, teknik donanımlarını sürekli yenileyen ve kendisini geliştirmeyi hiç bırakmayan bu hastane minik hastalar ve aileleri açısından adeta bir umut kaynağıdır.

Behçet Uz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İsmet Kaptan Mahallesi, Sezer Doğan Sokak, No:11 Konak/İZMİR

Telefon:
(0232) 411 60 00

E-posta: izmirbehcetuz.bilgi@saglik.gov.tr

Behçet Uz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Behçet Uz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Behçet Uz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Fatmanur uyan dedi ki:

  Merhaba saglık lisesi mezunuyum yeni doğan hemşireliği yapıyorum hastanede calışmak istiyorum

 2. Gülden dedi ki:

  İş e başladınız mı?

 3. Meryem Altındağ dedi ki:

  Ben işletme bölümü mezunuyum.Mali müşavirlikte staj yaptım.Bilgisayar işletmenlik sertifikam bulunmaktadır.Sizlerle çalışmayı çok isterim.Bana ulasırsanız çok sevinirim teşekkür ederim iyi calışmalar

 4. Zeynep Toğan dedi ki:

  Gördes Sağlık Meslek Listesi Tıbbi Sekreterlik ve Balıkesir Üniversitesi İvrindi SHMYO Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik mezunuyum. Hastanenizde poliklinik sekreteri, hasta kayit ve kabul sekreteri, idari bölüm sekreteri, servis kat sekreteri, hasta yatış çıkış sekreteri, danışma, ameliyathane sekreteri, sağlık kurulu, personel işleri vb. birimlerinde tıbbi sekreter olarak görev yapmak istiyorum. İletişim bilgilerimden pozisyon eksiginiz olduğunda bana ulaşırsaniz onur ve mutluluk duyarım. İyi çalışmalar diliyorum.

  1. Zeynep Toğan dedi ki:

   1 yıl Çocuk Cerrahisi Poliklinik Sekreteri olarak özel hastane deneyimim var.

 5. DAMLA ŞAHİN dedi ki:

  merhabalar benim MEB BAKANLIĞI ONAYLI TIBBİ SERTİFİKAM VAR HASTANENİZDE ÇALIŞMAK İSTERİM . bana ulaşırsanız çok MEMMUN olurum.

 6. derya dedi ki:

  slm hastanede bahçe kat görevlisi temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum.bana yardımcı olursanız sevinirim.

 7. Şenay ŞAHİN dedi ki:

  MEB den onaylı Bilgisayar ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikam var henüz tecrübem yok ama kendime güveniyorum. Acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 8. handan dedi ki:

  MERHABA BEN İZMİR GÜLTEBEDE OTURUYORUM SİZİN HASTA HANENİZDE TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALISMAK İSTİYORUM EVDE TEKSTILE DIZIM İŞİ YAPIYORUM VE MARKETLERDE TEMİZLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALISTIM ÇOK AZİMLİYİ YAPTIGIM İŞİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPMAYA ÇALIŞIRIM UMARIM BENİMLE ÇALIŞMAK İSTERSİNİZ BU İŞE İHTİYACIM VAR HAYIRLI AKSAMLAR

 9. Yasemin Mutlu dedi ki:

  Tıbbi Sekreter sertifikam var aynı zamanda insan kaynakları uzmanıyım kurumunuzda çalısmak isterim saygılarimla

 10. Sevda Çizik dedi ki:

  İyi çalışmalar lise kimya bölümü mezunuyum. Staj dahil devlet hastanesinde 4 yil laboratuvarda kan bolumunde gorev yaptim. Ayrica kadin dogum doktor asistanligi yaptim. Tüm bunlarin yaninda bilgisayarli muhasebe sertifikamda var. Hastanenizde uygun bir pozisyonda gorev yapmak çok isterim. Bana ulasirsaniz cok mutlu olurum.

 11. Emel ÖZSAYIN dedi ki:

  Merhabalar benim MEB BAKANLIĞI, ONAYLI TIBBİ SEKRETER, SAĞLIK ETKİLİ İLETİŞİM, BİLGİSAYAR,SERTİFİKAM BULUNMAKTADIR. Hastanenizde çalışmak isterim. Bana ulaşırsanız mutlu olurum.

 12. Gülhan dülge dedi ki:

  Merhaba 05.12.1978 doğumluyum hastanenizde temizlik persoleni olarak çalışmakistiyorum. Özel suhospital hastanede çalıştım. Kenarbantları üretimdeçalıştım.

BİR YORUM YAZ