Behamo İş Başvurusu

1999 yılında hizmete açılan Behamo, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını sağlayan ve onlara kaliteli hizmetin kapılarını aralayan bir sanayi ve pazarlama şirketidir. İstanbul’ da kurulmuş ve burada faaliyete geçmiştir. Şu an, 16 farklı noktada bulunan mağazaları aracılığı ile sizlere daha fazla kolaylık sağlama misyonundadır.

Seçtikleri noktalarda açılan diğer şubeler de ulaşım ve alışveriş kolaylığı sayesinde bu şirketi, tercih edilme bakımından ön sıralara yükseltmektedir. Bu da her zaman kolay, kaliteli ve hesaplı alışveriş prensibi ile hizmet veren bu şirketin, işlerinde neden bu kadar başarılı olduklarının en büyük kanıtlarından biridir.

Şirketin bünyesinde bulundurduğu ürün kategorileri birçok gruba ayrılmaktadır. Bu bakımdan aradığınız ürünün, birçok ünlü marka ile birlikte değerlendirip karar verme olanağına da sahip olabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve birçok marka garantisi ile hizmet veren bu şirketin ürün çeşitliliği de sizleri oldukça şaşırtacak.

Verilen hizmetler ise; elektrikli ev aletleri, mobilyalar, teknolojik aletler, iletişim araçları, ev tekstil ürünleri, ev dekorasyon ürünleri şeklinde sınıflandırılabilir. İhtiyacınız olan her türlü ürünü hem kaliteli hem de hesaplı olarak elde etmek istiyorsanız Behamo’ ya uğramadan geçmeyin. Her geçen gün, verdikleri hizmetin kalitesini ve ürün çeşitliliklerini arttıran bu şirket, başarılarını geniş sınırlarla arttırmaya, hız kesmeden devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön plana alan bu şirkette gerek verilen hizmetlerden gerekse ürünlerin kalitesinden son derece memnun kalacaksınız.Behamo İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli Atatürk Mahallesi, Marmara Sanayi Sitesi O Blok No:368 Küçükçekmece / İSTANBUL

Behamo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Behamo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Behamo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ