Bedaş İş Başvurusu

İstanbul, Edirne, Sakarya, Kocaeli, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde hizmet veren Bedaş, bünyesine zaman zaman personel alımı yapmaktadır. Bedaş’a online iş başvurusu yaparak kariyerinizi bu şirkette devam ettirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler için alt kısımda yer alan linke tıklayabilir ve Bedaş kariyer sayfası üzerinden iş olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bedaş Hakkında
Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi olarak bilinen, 1984 yılında faaliyete geçen bir kuruluştur. Önceleri, Türkiye Elektrik Dağıtım Şirketi yani TEDAŞ tarafından dağıtımı yapılan elektrik, daha sonraları bazı bölgelerde sınırlama kapsamına girerek Bedaş’ ı oluşturdu. Bu kurumun elektrik dağıtımını üstelendiği şehirler ise; İstanbul, Edirne, Sakarya, Tekirdağ, Kocaeli ve Kırklareli’ dir.

Bu kurum yapılandırılmaya başladığı anda ilk olarak Boğaziçi Elektrik Dağıtım Müessesi adını almışken, 1995 yılında ismi Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi olarak değişikliğe uğramıştır. Bu ad değişikliği ile beraber bir de TEDAŞ ile ortaklık kapsamında çalışılmaya başlanmıştır.

Kurum, 2004 yılına kadar yapılandırma ve bağlı kalma gibi konularda birçok değişikliklere uğramıştır. Ancak özellikle 2004 tarihinde kurumun özelleştirilmesi kapsamında alınan kararlar doğrultusunda, özelleştirilme işlemleri gerçekleşir ve bu durum 2013 yılına kadar böyle devam eder. Ancak 2013 yılında, yine bir özelleştirme kararı kapsamında, Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat bünyesinde bir ortaklık sağlandıktan sonra kurum bu bünyede faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Şu an elektrik bakım ve dağıtımı konusunda Türkiye devleri arasında ilk sıralarda olan Bedaş’ ın çalışma prensibi iletim merkezlerinde ulunan elektriği, hedef noktalara dağıtmak yani iletmektir. Kayıp ve kesintiye uğramadan elektrik sağlamak amaçlı hizmet verme gayesinde olan şirket, bu konuda en yeni ve en iyi donanımları sağlayarak her geçen gün daha da kaliteli bir hizmet veriyor.

Bedaş İletişim Bilgileri
Adres; Abdülhakhamit Cad. No:21 34437 Beyoğlu/İstanbul

Tel: +90 212 311 80 11

E-Posta: bedas@bedas.com.tr

Bedaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bedaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bedaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. BURHAN ÇAVUŞOĞLU dedi ki:

  Merhaba çedaşta sivas ilinde arıza onarım bakım bölümünde 6 yıldır görev yapıyorum.ekat belgem var.b sınıfı ehliyetim var.istanbul ilini çok seviyorum sizinle çalışmak hayalimdir.ilginize teşekkür ederim.05466245580

 2. Zeynep dedi ki:

  Kurumunuzda çalışmak istiyorum.İşe ihtiyacım var

 3. yaşar yeşilbağdan dedi ki:

  E kartım var ıkı yılık deneyım var. Elektrık teknısyenıyım, uygunsa calısmak ıstıyorum. Ailem İstambul’a tasıdıkları ıcın bıraktıgım ısı orda devam etmek ıstıyorum. İkı sene elektrık arızasında calısmıstım.

  1. Yaşar yesilbagdan dedi ki:

   Elektrik teknisyeniyim, E kartim var. B sınıfı ehliyeti var, orta gerilim ve alçak gerilimde iki sene becerim var. Uygunsa İstanbul’da devam etmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ