Bedaş Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Bedaş’ ın verdiği elektrik dağıtım hizmetleri sadece iletim konusu ile sınırlı değil. Birçok sebep ve müşterilerine bu konularda fayda sağlayabilmek adına kapsamlı bir hizmet sunmak isteyen Bedaş, bu isteğini müşterilerinin her türlü sorunlarını paylaşabilmeleri için Bedaş Çağrı Merkezi’ ni kurmuştur.

15 Ocak 2009 tarihinde müşterilerinin hizmetine sunulan çağrı merkezinde, müşteriler arzu ettikleri işlemlerini kolayca yaptırabiliyor ya da abonelik, arıza vs. gibi konularda da gerekli bilgileri alabiliyorlar. Her türlü soruna karşı bir cevap verebilme ve bunları yeterli düzeyde faydaya çevirebilme amacını güden çağrı merkezine 186 rakamlarını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Alo 186 olarak bilinen çağrı merkezinden, sayaçların değiştirilmesi, abonelik, kesim ya da açma uygulamaları, fatura bilgileri, fatura itiraz, arıza ihbarı gibi birçok konuda faydalanabilirsiniz. Sizlerin sorunlarına en faydalı cevapları verebilmek için yetiştirilen uzman kişiler tarafından, yapacağınız he türlü telefon görüşmesi kayıt altına alınacaktır. Bu da herhangi bir itiraz olayında durumu kolaylaştırmak konusunda aydınlatıcı olmaktadır. Ayrıca sadece itiraz konuları da değil, abone olmak amacı ile Bedaş’ ı aradığınızda yine bu konuşmanız da kayıt altına alınarak işleminizin kolaylaşması konusunda fayda sağlayacaktır.

Bedaş Çağrı Merkezi’ ne yapılan arıza sorunları ile ilgili aramalarda şikayetleriniz derhal değerlendirilir ve bu konuyla alakalı çözümü sağlayacak ilgili müdahaleler, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Böylece en kısa zamanda sorunlarınız çözümlere kavuşturulur.

Bedaş Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Abdülhakhamit Caddesi, No:21 Beyoğlu / İstanbul

E-Posta: bedas@bedas.com.tr

Tel: 444 6 255

Bedaş Çağrı Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bedaş Çağrı Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Bedaş Çağrı Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ