Beckman Coulter İş Başvurusu

Kurucusu Arnold Orville Beckman. Biyoteknoloji firması olarak faaliyet gösteriyorlar. Beckman Coulter şirketi sürekli araştırma ve geliştirme yapan firmalar arasında geliyor. Amerikan menşeili bir şirket ve merkezleri Kaliforniyada da bulunuyor. CEQ 2000 DNA Analiz Sistemleri, Bağışıklık Sistemleri, kimyasal ürünler, hematoloji ürünleri alanlarında da çalışmaları bulunuyor. Biyokimya otoanalizleri ( Synchron LX20, Unicel DXC 800, AU 480, AU 680, AU 2700 ) Nefelometre ( IMMAGE, IMMAGE 800), Kan Sayım Cihazları ( ACT DIFF 2, LH 780) Hormon ürünleri ( DXI-800, ACCESS II) üretiyorlar. Beckman Coulter firması Medikal Teknoloji Birliği üyesidir. Beckman Coulter çeşitli yeni biomedikal ürünleri test edip, yeniliyorlar. 75 yıldan fazla bir zamandır Diagnostics ve Yaşam Bilimleri Laboratuarlarında medikal profesyonelleri ve bilimcileri ile fark yaratıyorlar. Hastaların sağlığını düzeltmelerinde kritik bilgiler açısından destek veriyorlar ve araştırma ile keşifler yaparak güvenilir çözümler üretiyorlar. Sağlık sektörünün ilerlemesinde yeni adımlar atıyorlar.

Diagnostics müşterileri arasında hastaneler, dünyadaki laboratuarlar, diagnos hastalığı ile ilgili bilgiler üretiyorlar. Bilimciler Beckman Coulter araştırmalarından zorlu biyolojik problemlerde hastalıkların sebeplerini ve ve potansiyel yeni terapi ve ilaçlar alanındaki çalışmalarından faydalanıyorlar. Yaşam Bilimleri bölümünde büyük biofarma şirketleri için de biofarma ürünleri alanında iş dünyasına hizmet veriyorlar. Özellikle laboratuar alanında yaptıkları araştırmalar ve çalışmalar ile biliniyorlar ve sağlık dünyasında uluslar arası bir alanda yeni adımlar atıyorlar.

Beckman Coulter İletişim Bilgileri
Adres; Serin Sok. No:3b Kosifler İş Merkezi A Blok Kat: 8 İçerenköy, Ataşehir, İstanbul

Beckman Coulter Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beckman Coulter firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beckman Coulter insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ