Becel İş Başvurusu

1950’li yıllarla beraber kalp hastalıkları ile yüksek kolesterol seviyesi ve tükettiğimiz yağ türleri arasında yakın bir ilişki olduğu ortaya çıktı. 1960’lı yıllara gelindiğindeyse, adını Blood Cholesterol Lowering (Kan Kolesterolünü Düşürücü) kelimelerinin baş harflerinden alan BECEL, üniversitelerin talebi üzerine ilk kez Hollanda’da Unilever tarafından üretilmeye başlandı.

Unilever kalitesini genel olarak düşündüğümüzde ve Arge çalışmaları anlamında da dünya devleri arasında bir firma olarak Becel için de aynı kaliteyi sağlıyorlar ve profesyonellikleriyle, tecrübelerini birleştirerek ürünler üretiyorlar diyebiliriz. Şirketleri de ürettikleri ürünler kadar sağlık, görünüş, hijyen açısından aynı kaliteyi her anlamda taşıyorlar. Sloganları da Kalbiniz Değerlidir. Yani Becel ürünleri özellikle ilerleyen yaşlarda kalitesiz yağlar damar tıkanıklığından tutun da bir çok hastalığa davetiye çıkardıkları için kalbimizi koruyorlar. Doymuş yağları düşük, doymamış yağları ise yüksek oranda içeren Becel, kalp dostu Omega 3 kaynağı ürünler sunuyor ve bilimsel araştırmalar yaparak tüketicisini bilinçlendirerek dengeli beslenmeye yönlendiriyor. Kalbiniz Değerlidir, tüm Becel ürünleri temel çoklu doymamış yağlar açısından zengindir ve trans yağ içermezler. Ayrıca, kalp dostu Omega-3 kaynağıdır ve A, D, E vitaminlerini içeriyor. Becel ürünleri, farklı beslenme gereksinimlerini karşılayabilmek için çeşitli sürülebilir ve sıvı margarinler ile düşük sodyumlu tuzdan oluşuyor. Becel bizim yıllardır bildiğimiz anda krem peynir gibi dilimlenmiş ekmeklerimize sürüp yiyebileceğimiz krem yağ üretiyorlar diyebiliriz. Ayrıca şu anda sitelerinde Tereyağı Keyfi diye bir ürünleri bulunuyor.

Becel İletişim Bilgileri
Adres; Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi, No: 13, Unilever Merkez Ofis, Pk: 34768, Ümraniye, İstanbul

Telefon: 0 (850) 215 07 49.

Becel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Becel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Becel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ