Bebetto İş Başvurusu

Bebeğimiz olduğunda ilk alışverişini yaptığımız şeyler arasında şirin patikleri, rengarenk tulumları, hatta hastane çıkışları adı altında satılan komple bebek kıyafetlerinden oluşan hazır takımlar bulabiliyorsunuz. Bebetto da bebek kıyafetlerinde profesyonel yaklaşımları ile bebeklerinizin hassas ciltlerine zarar vermeyecek pamuklu ürünler ve şık tasarımlarıyla dikkatinizi çekecek bebek giysileri üretiyorlar. Bir diğer alanları ise anne, banyo, bakım, beslenme, bebek mobilyaları ve bebek odası tekstili alanlarında anne ve bebek ürünleri.

Bebetto da bebek ayakkabı ve patikleri, bamboo giyim, tulum ve uyku tulumları, pijama takımı ve eşofman, organik giyim, hırka-yelek-kazak, body gibi çok çeşitli ve değişik malzemelerden yapılmış ürünler bulabiliyorsunuz.

Bu arada organik üretim, hiç katkı maddesi katılmadan yetiştiren bahçe ürünlerinden yapılmış doğal ürünlere ve bunlardan üretilen her türlü tekstile ise organik giysi deniliyor. Bursa, İstanbul-Laleli, İstanbul-Fatih, İstanbul-Yeşildirek de mağazaları bulunuyor. Ayrıca Bebetto anne ve bebek ürünlerini sizlere uygun fiyata kaliteyi yakalamanızı sağlayacak şekilde sunuluyor. Bebetto’ dan aldığınız ürünleri yıpranmadan, hemen su görür görmez tüylenmeden siz ve bebekleriniz kullanabilir. Bebekleriniz ilk aylarda kusmaları ve her gün banyo yaptıkları için çok fazla kıyafete ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Teninizi yumuşacık dokusuyla saracak fakat o hassaslıkla hemen bozulmayacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca Bebek Odası ürünlerinde sağlamlık ve kaliteyi yakalayabilirsiniz. Çünkü ürünlerin hepsi bebekler için özel olarak üretiliyor.

Bebetto İletişim Bilgileri
Adres; Gürsu Organize Sanayii Bölgesi Gürsu Cd. 22 Gürsu Osmangazi, Bursa

Telefon: 02243643434

E-posta: info@bebetto.com

Bebetto Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bebetto firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bebetto insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ