Bebelac İş Başvurusu

Bebelac şirketi bebek mamaları ve bebek sütü üretiyor. 3 yaşa kadar bebekler için bebek beslenmesinde uzmanlaşmış bir şirket. Tüm Bebelac ürünleri Avrupa’da ki tesislerde üretiliyor. Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına göre üretim yapıyorlar. Bebelac markalı ürünler, Türkiye’de 2000 yılından beri satışa sunuluyor ve Numil Gıda Ürünleri San. ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. Ürünleri üretmek için kullandıkları süt, taze meyve, sebze, tahıl ve etler özel olarak üretiliyor. Üretimin her aşamasında ise çok sıkı kontrollerden geçiriliyor.

Bebek besinlerinde ithal ürün olması dolayısıyla biraz fiyatları normal ürünlerden yüksek olmakla birlikte bu farkı size kaliteleriyle ve hijyenleriyle, konularında uzman çalışanlarıyla karşılığını profesyonel olarak veriyorlar. Bebeklerin doğumlarından itibaren sağlıklı olarak büyümeleri için verdiğimiz bütün ürünlere hassasiyet göstermemiz gerekiyor. Bebek besinleri satan bir çok firma olmasına rağmen Bebelac mamaları bebeğimizin alması gereken bütün vitamin ve proteinler içeriyor. Bebelac mamaları için bebeğinize belirli ölçülerde bu mamalardan veriyorsunuz ayrıca emzirmenin yanı sıra da Bebelac mamalarını bebeklerinize yedirebiliyorsunuz. Bebekken henüz organları işlevlerini yerine getirmeyi öğrenmediği için Bebelac maması sizlere bebek besinlerinizde kaliteli de bir başlangıç yapmanızı sağlıyorlar.

Bebelac ayrıca cepbebe adında bir hizmet sunuyor. 0-24 ay arası bebeği olan annelere ücretsiz olarak mesajla bilgiler gönderiyor. Ayrıca arayıp bilgi alabileceğiz bir mutlu anne hattı yapmışlar ve bebek beslenmesi konusunda sorularınızı cevaplıyorlar.

Bebelac İletişim Bilgileri
Adres; Yapı Kredi Plaza – B Blok Kat 9 No.24 – Levent 34330 İSTANBUL

Bebelac Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bebelac firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bebelac insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ