Bebedor İş Başvurusu

1984 yılından beri Birlik Dış Ticaret A.Ş. olarak bebek bakım ürünleri üretiyorlar. Ürünler yurtiçi ve yurtdışında üretiliyor. 1991 yılından beri de Bebe D’or markası adı altında hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir. Tüm ürünler Avrupa Birliği Standartları testlerinden geçiyor. Bebeğimiz söz konusu olduğunda hepimiz çok hassas ve özenli davranmaya çalışıyoruz. Bebeğimiz için aldığımız ürünleri kendimiz test edemeyeceğimiz için bebek alışverişlerimizi mutlaka Bebe D’or gibi ürünlerini kalite standartları dahilinde üretip, titizlenen firmalardan almayı tercih ederek bu konuda da diğerlerinde olduğu kadar hassas davranacağınızı düşünüyoruz. Biberondan gögüs pompasına kadar, bebek arabasından bebek kozmetiğine kadar bir çok ürünün üretimini yapıyorlar ve satıyorlar, ne aramıştınız onu hatırlamanız yeterli. Bebe D’or 25 ülkeye dağıtım yapıyor. 29 yıllık tecrubesi ile de yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Biberonlar ve Aksesuarları, yalancı emzikler, emzirme ürünleri, beslenme yardımcıları, banyo ve bebek bakımı, oyuncaklar ve hediyelikler olarak bir çok alanda bebek ürünleri üretiyorlar, ne aramıştınız hemen elinizin altında. Bebe D’or ayrıca ısıya dayanaklı biberonlar ve çeşit çeşit emzikler üretiyor. Oldukça estetik de bulacağınız ürünleri içiniz rahat bir şekilde bebekleriniz ve kendiniz kullanabiliyorsunuz. İlk kez anne oluyorsanız ilk alışverişlerinizde ne ararsanız, Bebe D’or uğrayıp bir çok bebek alışverişini bir anda yapabileceğiniz ve satış sonrası müşteri hizmetleri de herhangi bir sorun olduğunda yardımcı oluyorlar.

Bebedor İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye mahallesi Furkan Sokak No: 12 Kağıthane – İstanbul

Telefon: (0212) 295 80 06 (pbx)

Faks: (0212) 295 93 04

E-Posta: info@bebedor.com

Bebedor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bebedor firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bebedor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. FASİH AY dedi ki:

    1997 YILINDAN BERİ ECZACI TEKNİSYENLİĞİ YAPMAKTAYIM BİR DÖNEM ECZA DEPOSU SATIŞ SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞTIM İŞİMDE DAİMA AKTİF VE DİNAMİK ÇALIŞIRIM ÜNİVERSİTENİN SAĞLIK KURUMLAR İŞLETMECİLİĞİNİ OKUMAKTAYIM BULUNDUĞUM BÖLGEDE SATIŞ SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞMAK İSTERİM İLGİLİ MAKAMA ARZ EDERİM

  2. pembe tetik dedi ki:

    Daha once ambarda satis elemani olarak calistim. Şu anda acil ise ihtiyacim var, İzmir’de oturuyorum. Gültepe’de cevabinizi bekliyorum.

BİR YORUM YAZ