Baysan İş Başvurusu

Baysan 1976 yılında küçük bir mekanik komponent üreticisi olarak kurulan bir firmadır. Kuruluş İzmit’te gerçekleştirmiştir ve zaman ilerledikçe büyümeye ve sektörde kendine daha iyi bir yer edinmiştir. Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar fazladır. Enerji, üretim ve endüstriyel ürünler alanında iş yapar. 1990 yılında firma Tuncer Baydar tarafından satın alınmıştır.

Baysan şirketi sektördeki yeri
– Baysan firması Tuncer Baydar tarafından satın alınıldıktan sonra trafo radyatör olarak iş hayatına devam etmiştir. Bu trafo radyatör sayesinde dalga duvar makinesi kurulmuştur ve firma dalga duvar üretmeye başlamıştır.
– Firma yaptıkları işleri son teknoloji ürünleri ile yaparak piyasaya sürmüştür. Şirket şu anda Limited şirketten anonim şirket durumuna gelmiştir. Bu şirket politikası 2011 yılında gerçekleşmiştir.
– Firmanın hedefi müşterilere en iyi hizmeti vermek ve onların memnuniyetini sağlamaktır. Son derece ileri teknoloji aletlerini kullanarak iyi ve etkili sonuçlar elde etmeye çalışırlar. Bu şekilde vizyonu geliştirerek uluslararası platformda da kendine yer bulabilir.
– Firma ayrıca çevreyi korumak için tüm tedbirleri almaya çalışırlar. Sadece çevreyi değil aynı zamanda çalışan kişilerin iş yerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışabilmesi için politikalar yürütürler. Var olan ya da olabilecek riskleri bulmak ve gerekli önlemler almak ile uğraşırlar. Ayrıca çalışan kişilerin eğitimi ile de ilgilenirler. Tüm çalışanlar işe başladıkları günden itibaren eğitim sürecine alınır ve denetlenir. Daha yararlı olabilmek için bu tür çalışmalar yürütülür.

Baysan İletişim Bilgileri
Adres; Yazlık Yeni Mah. D-130 Karayolu Cad. No:87/A Gölcük Kocaeli

Telefon: 90 262 433 23 90

Baysan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baysan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baysan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ