Bayrampaşa Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Haberimizde Bayrampaşa Devlet Hastanesi kariyer olanakları ve hastane hakkında çeşitli bilgiler verilmektedir. Hastane bünyesine doktor alımı, hasta bakıcı alımı, hemşire alımı, güvenlik alımı ve çeşitli branşlara personel alımı yapmaktadır. Ancak bu alımlar Kpss ve devlet sınavları aracılıklarıyla yapılıyor. Hastane ile anlaşmalı olan taşeron firmalarla görüşerek de hastane bünyesinde çalışabilirsiniz. Hastane resmi web sitesinde online iş başvuru formu bulunmamaktadır. Ancak iletişim sayfası üzerinden insan kaynakları departmanı ile görüşerek iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel hastanelerin ve diğer kurumların eleman alımı ilanları güncel olarak takip etmek için Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Alım olduğunda Facebook sayfası üzerinden duyuru yapmaktayız.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Bayrampaşa Devlet Hastanesi 1970 yılında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Aslında hastanenin açılmasının sebebi ise, mahkum insanlara sağlık hizmeti sağlayabilmektir. Mahkum insanlara sağlık hizmeti için açılmasının sebebi ise Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin iki bakanlığı arasında yapılan sözleşmeden kaynaklanmasıdır. Bu iki bakanlık ise Adalet Bakanlığı ve de Sağlık Bakanlığı’dır. 1970 yılından 1990 yılına kadar sadece mahkum kişilere hizmet vermekte olan Bayrampaşa Devlet Hastanesi 1990 yılından itibaren sivil halk içinde sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1990 yılında hastaneye ek bir bölüm ilavesi yapılmıştır. 1990 yılında hastaneye belediye tarafından ek bina yapılmasına rağmen, fazla hasta başvurusu sebebiyle yeni binalarda hastanenin bünyesine eklenmiştir. 2009 yılında hastaneye bir deprem durumunda zarar gelip gelmeyeceğini ölçmek için bir test yapılmıştır. Yapılan bu testin sonucunda 2009 yılından 2012 yılına kadar hastanenin temelini depreme karşı güçlendirmek için çalışmalar yapılmıştır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi birbirinden farklı alanlarda hastalara kaliteli bir hizmet vermek için uzman kadrosuyla beraber hizmet vermektedir. Ayrıca acil birimi de 24 saat boyunca çalışmaktadır. Bayrampaşa Devlet Hastanesi verdiği özel hizmetlerden dolayı tercih edilmektedir. Bu özel hizmetlerin birisi ise şudur; evde bakım hizmeti. Hastanenin sağladığı evde bakım hizmeti sayesinde, evde sürekli tedavi görmekte olan hastalar daha iyi ve de özenli tedaviden yararlanmaktadır. Bir devlet hastanesi olmasından dolayı her zaman halkın sağlık sorunlarını çözme odaklı hizmet vermeye devam etmektedir.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İsmetpaşa Mah. Kenar Sok. No:22 Bayrampaşa – İSTANBUL

Tel  : +90 212 567 67 74

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Bayrampaşa Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Bayrampaşa Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Sema dedi ki:

  Guvenlik is ariyorum

 2. Mehmet dedi ki:

  Sılahsız Özel güvenlik kartına sahibim ış arıyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

 3. Ibrahim kinay dedi ki:

  İş ariyorum. İlgili kişilerin dikkatine.

 4. hakki dedi ki:

  Özel hastanede hasta karşılama yaptım. İş arıyorum.

 5. dilek dedi ki:

  iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 6. hakki dedi ki:

  İs başvurusu yapmak, calismak icin basvurmak istiyorum. Hasta karsilama olarak medikal park hastanesinde calismistim.

 7. Ahmet deniz dedi ki:

  İş ariyorum

BİR YORUM YAZ