Bayraktar Denizcilik İş Başvurusu

Bayraktar Denizcilik ülkemiz genelinde çok önemli bir pozisyona sahip olan bir denizcilik firmasıdır. Türkiye’nin üç tarafının denizlerle çevrili olmasından dolayı aslında denizciliğin öneminin çok büyük olması gerekmektedir. Fakat ülkemiz genelinde ne yazık ki üç tarafının denizlerle çevrili olmasından yeteri kadar yararlanılamamaktadır. Son zamanlarda ise öncü denizcilik firmaları yaptıkları girişimcilik faaliyetleri ve de öncü hareketlerle denizcilik sektörünün hak ettiği değeri kazanması için çok fazla çalışmaktadır. Bayraktar Denizcilik firmasının kurucusu ise başarılı bir iş adamı olarak adından sıkça söz ettiren Arif Bayraktar’dır. Bayraktar Denizcilik firmasının çalışmaları çok eskilere dayanmaktadır.

1920’li yıllardan itibaren çalışmalarını hızlandırmıştır. Firmanın ilk kurulduğu yıllarda, firma küçük gemi ve de teknelerle yolculuklarına başlamışlardır. Küçük bir şirket olarak yola çıkmasına rağmen 1940’lı yıllarda oldukça büyük başarılara imza atmıştır. 1976 yılında ise kazandığı büyük başarılarla beraber şirkette büyümüştür. 1976 yılında Haliç’te kendine ait bir alanda çalışmalarını hızlandırmıştır. 1976 yılından iki yıl sonra ise Tuzla’da da kendi firmasına ait bir alanda çalışmalarına devam etmeye başlamıştır. Tuzla’da hizmet vermekte olan alan ise Bayraktar Denizcilik çalışanlarının, arızalı olan gemilere teknik hizmet verdikleri alan haline getirilmiştir. Bayraktar Denizcilik firmasının ana vizyon maddeleri ise şunlardır; denizcilik alanında Türkiye’de birinci hale gelebilmek, dünya denizcilik sektöründe adını duyurarak, aranan bir firma olmaya çalışmak gibi vizyon hedefleri bulunmaktadır.

Bayraktar Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Sadıkoğlu Plaza-5 K:3 D:83 Hasanpaşa 34722 İstanbul

Bayraktar Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayraktar Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bayraktar Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ali kaya dedi ki:

  m.fiteriyim, 35 yıllık meslek deneyimiyle bilgiye sahibim. Torna tesviye her bilgiye sahibim.

 2. Cemil ARSLAN dedi ki:

  KAMAROT UM: Deneyimliyim. Her an hazırım, saygılarımla.

 3. Cemil ARSLAN dedi ki:

  Tecrübeli KAMAROTum. Tüm belgelerim eksiksiz. Yabancı bayraklı Tanker ve Kimyasal gemilerde çalışmaya hazırım. Saygılar.

 4. Kemalcan çakar dedi ki:

  Gemici olarak gemilerinizde çalışmak istiyorum, vardiye tutma belgem var.

 5. murat sezer dedi ki:

  Uzun dönem güverte stajı için iş arıyorum. İlk defa katılacağım, tüm evraklarım hazırdır.

 6. ismail yıldırım dedi ki:

  Gemi adami cuzdanim kamarot olarak var uluslararasi calismak istiyorum kabul ederseniz sevinirim istanbuldayım

 7. serkan çoban dedi ki:

  Kamorot olarak çalıştım Arkas’ta. Şu an boştayım, iş arıyorum. Sizinle çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ