Bayrak Plastik İş Başvurusu

Ülkemizde önde gelen bir plastik firması olan Bayrak Plastik, sektörde aranılan bir yüz olmayı başarabilmiştir. Bayrak Plastik firması ise Çalı Mahallesi, 34.Sokak, No:1, Nilüfer Bursa’da hizmet vermektedir. Bayrak Plastik firması kurulduğu ilk günden bu yana kendi sektöründe hem ülke içinde hem de ülke dışında büyük bir güç haline gelmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketin kendine ait önemli bir vizyonu bulunmaktadır. Diğer plastik firmalarından ayrılan ve de Bayrak Plastik’i özel kılan bir durum vardır. Bayrak Plastik firmasının kendine ait bir ar-ge faaliyetleri bulunmaktadır.

Ar-ge faaliyetleri sayesinde şirket, kendini ve de ürünlerini sürekli olarak yeniler bir durumdadır. Bayrak Plastik firması değişik alanlarda hizmet vermektedir. Ürettiği ürünler ise şunlardır; genel olarak otomotiv alanında çalışmaları vardır. Ayrıca, kauçuk ve de metal birleşimlerinin oluşumları alanlarında üretim yapmaktadır. Bayrak Plastik ürettiği kaliteli ürünler sayesinde ülke ve de dünya genelinde pazar payını ve de bu alanlarda ki öncülüğünü arttırmaya çalışmaktadır. Bayrak Plastik, firma bünyesinde farklı alanlarda çalışma alanlarını oluşturmuştur. Çalıştığı alan olan otomotiv sektörü için, aynı zamanda hem hamur üretimi hem de kalıp tasarımı gibi bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca vulkanizasyon üretim hattı sayesinde, üretilen ürünlerin sürekli son teknolojiyle desteklenip, daha iyi ürünler tasarlanmasında önemi çok büyüktür. Ayrıca Bayrak Plastik firması Tofaş firmasıyla da çalışmıştır ve bu beraber yapılan çalışmalar sayesinde adını duyurmaya devam etmiştir.

Bayrak Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Çalı Mahallesi 34. Sok No:1 Nilüfer/BURSA

Bayrak Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayrak Plastikte kariyer yapabilirsiniz. Bayrak Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ASLI GÜLLÜ dedi ki:

    Merhabalar…is arıyorum..bünyenizde çalışmak istiyorum.ortaokul mezunuyum..otomotiv sektorunde yüzde 100 kalitede calistim.yurt ici ve yurt disiyüzde 100kalite yaptım. ..geri dönüş yaparsanız sevinirim…teşekkürler. ..

BİR YORUM YAZ