Baymetal İş Başvurusu

Bayramoğlu Ailesi, Abdullah Hasan Bayramoğlu’yla Zonguldak’ta iş hayatına girdi. 1935 1983 yılları arası Otomotiv sektöründe balatacılık, akücülük ve oto elektrik tamir, bakım ve servis işleri ile işe başlamış 1955 yılında Türkiye’nin ilk Oto yedek parça ticarethanelerinden birini kurmuştur. 1969 yılında Oto parça ithalatçılığı yapmış daha iyi hizmet verebilmek adına İstanbul bürosunu açmış ve Zonguldak merkeze tedarikçilik hizmetini daha hızlı yapmıştır. 1983 yılında Anonim şirkete dönüştürmüş fakat 1998 yılında Oto yedek parça faaliyetlerinden çekilmiştir. Şirket Genel Müdürü Cihangir Bayramoğlu 2006 yılında metal ve imalat sektörüne girmiş, savunma sanayinde stratejik ürünler ve metal üretimler konusunda kısa zamanda ciddi projelerle sektörde önemli bir yer edinmiştir. Fason olarak yaptırdığı üretimleri 2011 yılında İkitelli O.S.B.’de makine parkı ve üretim ekibini kurarak 1000 m2 alanda faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyet alanlarını Plastik Üretimer, Metal Üretimler, Kalıp Tasarımı, Kompozit Üretimler, Makine Tasarımı, Teknik Malzeme Tedariği, Ahşap Üretimler olan Baymetal bunlardan metal üretimlerini Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulu üretim parkında, kompozit üretimleri makine parkında yapmaktadır. Kalıp tasarımları firmanın ekibinde bulununan kalıp ustaları ve mühendisleriyle üretime geçirilirken makine tasarımları da gene firma bünyesinde çalışan makine ve elektrik mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

İstanbul ve Ankara Belediyelerine de hizmet verdiğini söyleyen Baymetal Genel Müdürü Cihangir Bayramoğlu hedeflerine ulaşabilmek için tedarikçisi, çalışanı ve iş dünyasının saygın toplum kuruluşları, üniversiteler ve kamu kurumlarıyla beraber geleceklerini planladığını ekliyor.

Baymetal İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi İstek Sanayi Sitesi D:3 Blok No: 14 34306 / Başakşehir / İstanbulBaymetal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baymetal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baymetal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ