Baymak İş Başvurusu

Yaklaşık 50 yıldır Baymak, Tepeören’de büyük bir alanda iki üretim tesisiyle hizmet vermektedir. Baymak’ın Türkiye 1000 e yakın bayisiyle, 2100’den fazla satış noktasıyla ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeniyle 2013 yılında BDR THERMEA (ısıtma soğutma sektöründeki 3 büyük firma olan Baxi Group, De Dietrich ve Remeha Gruplarının 2009’da birleşmesiyle oluşmuştur.) Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea yeni teknoloji ve çalışmalar için önemli yatırımlarla tüketici memnuniyetini sağlamayı hedefler.

Baymak çevre duyarlılığından taviz vermeyerek çevreyi korumaya dair çalışmalar yaparak enerji verimliliğini arttırmayı, atıklardan geri dönüşüm yapılabilmesini, gelecek nesiler için temiz bir dünya bırakabilmeyi bunun için teknolojideki gelişmelerin takip edildiği ve bu konularla ilgili eğitimler vermeyi amaç edinir.

Tüketicilerin Baymak’ı seçmelerindeki bir diğer faktör de firmanın satıştan sonra da müşterisine sunabildiği hizmetlerdir. Marka kaliteli hizmetleriyle hep farkını ortaya koymaktadır. Aynı zamanda Baymak müşterilerine sunduğu kampanyalarıyla da tüketicisine cazip hale gelmektedir. Baymak, müşteriye en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmada kurumun değer ve inançlarıyla hareket eden ve ekip çalışmasına inanan çalışanlar ve iş ortamı olduğuna inanır.

Şirkete işe alım sürecinde adaylar yetkinlik bazlı mülakat süreci ile değerlendirilirler. Bu süreçte İnsan Kaynakları bölümü diğer bölüm yöneticileri ile ortak çalışır. Çalışanlara kendilerini geliştirmek için çeşitli konularda eğitim olanakları sunan firma bayilerinin, çalışanlarının ve servis teknisyenlerinin desteğiyle güzel bir geleceğe inanıyor.

Baymak İletişim Bilgileri
Adres; Orhanlı Beldesi, Orta Mahalle Akdeniz Sokak No: 8 Tepeören Mevkii Orhanlı/Tuzla 34959 İSTANBUL

Baymak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baymak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baymak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ