Baykar Makina İş Başvurusu

Baykar makina 1984 yılında kurulmuştur. Makine yüksek mühendisi Özdemir Bayraktar tarafından kurulmuştur. Otomotiv sanayi alanında öncü firmalardan bir tanesidir.

Baykar makinanın ekonomiye katkısı nasıldır?
– Firma ilk başta otomotiv alanında hassas motor, pompa gibi bazı parçaların imalatı amacı ile kurulmuştur. Daha sonra teknolojilerini geliştirmeye devam ederek gittikçe büyümüştür. Yakın zamana kadar Tofaş, Mercedes Benz Türk A.Ş gibi otomotiv alanında baş sıralarda yer alan firmalarda yan sanayi olarak çalışmıştır.
– Baykar makina daha sonra havacılık sektörü ile ilgilenmeye başlamıştır.  İnsansız hava aracı ile ilgili yaşanan değişim sürecinde bir fırsat elde etme isteği ile Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. Günümüz çağında firma teknoloji alanında çalışmanın kendi firmalarına katkısını olacağını düşünüp önceden bu durumu öngörmüşlerdir.
– Ar-Ge çalışmaları yürüterek kendi firmaları için yarar sağladıkları gibi ülke hizmetine de katkı sağlamışlardır. Savunma sanayiye birçok faydalı çalışmalarda bulunmuştur.
– Firmanın bir takım hedefleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise milli ve özgün teknoloji aletleri üreterek Türk silahlı kuvvetlerine katkıda bulunmak isteğidir. Özellikle kimseye bağımlı olmadan bir şeyler üretmekte çok önemlidir. Firma kendi bünyesine ilk insansız hava aracı geliştirerek çok büyük bir katkıda bulunmuştur.
– Ayrıca Ar-Ge çalışmaları sayesinde son derece ileri teknolojik ürünler icat etmek de hedefleri arasında yatar. Firma bilgi çağına uygun olarak ağır sanayi ürünleri yerine teknolojinin önemini bilmektedirler ve ona göre davranırlar.

Baykar Makina İletişim Bilgileri
Adres; Osb Metal İş Sanayi Sitesi İstanbul

Baykar Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baykar Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baykar Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ