Baykal Makine İş Başvurusu

Baykal makine sac ve metal üretme konusunda Türkiye’de öncü gelen firmalardan bir tanesidir. Firma, Hakkı Baykal tarafından 1950 yılında kurulmuştur. Firma, köşe kesme makineleri, lazer kesim sistemleri, giyotin makaslar, plazma kesim makineleri, su jeti kesme makineler üretmektedir. Ayrıca firma bu ürünlerin dünya çapında satışını yapmaktadır. İmalatı yapılan bu ürünler, sac ve metal işleme malzemelerinin büküm, kaynak ve kesim işlerinde kullanmak için üretilir.

Baykal Makine Faaliyet Alanı
– Baykal makine Türkiye’de fabrikaları olduğu kadar Avrupa’da da fabrikası bulunmaktadır. Güçlü bir mühendislik kadrosu vardır. Firmanın mühendislik birikimi sayesinde belli bir stratejiye sahiptir. Firma her zaman sorunu çözme konusunda başarılı olmuştur. Kalitesi sayesinde firmanın uzun ömürlü olması kaçınılmazdır.
– Firmanın hedeflerinden bir tanesi ise Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Ayrıca geniş bir istihdam yaratarak işsizlik sorununu da çok fazla olmasa da çözmüş olur. Sadece kendi ekonomisine değil aynı zamanda Türk makine sektörünü dünyada da tanıtma fırsatı elde eder. Avrupa’da kurulan makine imalat tesisi sayesinde bu hedef başarıya ulaşmıştır.
– Sac ve metal işleme sektöründe başarı sahibidirler. Bu durumun oluşmasında müşteri memnuniyetini sağlamak da önemli bir olaydır. Çalışan kişilerin bilgi ve kişisel becerilerini geliştirerek topluma yararlı olmaları açısından iyi bir iş yürütürler. Ürettikleri makineleri piyasaya sürerek hem Türk ekonomisine hem de dünya çapında tanınmasında firma olarak başarı göstermişlerdir.

Baykal Makine İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Lacivert Cd. 2. Sk. No: 1/A 16140 Bursa

Baykal Makine Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baykal Makine firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baykal Makine insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmetemin dedi ki:

    Gözaltı kaynakcı sayım 16 yıldır yapıyorum ve

BİR YORUM YAZ