Bayer İş Başvurusu

Bayer ilaç firması son zamanlarda yaptığı çalışmalar ve de sağlık sektörüne olan büyük katkıları sayesinde adını sıkça duyurmayı başarmış bir ilaç firmasıdır. Yalnızca ülkemizde değil, aslında dünya genelinde yaptığı çalışmalarla öncü niteliğine sahip bir ilaç firmasıdır. Hastaların içinde bulundukları hastalık evreleri ve de tedavi süreçleri için ilaç geliştirmeye ve de geliştirdikleri ilaçların başarılı olmasına, etkili olmalarına çalışmaktadırlar. Bayer ilaç firması ürettiği her ilaç sayesinde bazı hastalıkların tedavilerine yardımcı olabilecek ve fayda sağlayabilecek durumları arttırmaktadır. Bayer ilaç firmasının ürettiği kaliteli ilaçlar alanlarındaki uzman doktorlar tarafından hastaların tedavi süreçleri için sıkça önerilmektedir.

Bayer ilaç firması aslında genel olarak iki alana hizmet vermek için ilaç üretimi yapmaktadır. Bu iki alanın isimleri ise şunlardır; genel tedaviler ve kadın sağlığı ve de diğer alan ise özel tedaviler alanıdır. Bu iki alana temel olarak ilaç üretmeye çalışmaktadırlar. Uzman kadrosu sayesinde birçok hastalığa tedavi olabilecek nitelikteki ilaçları üretmeyi başarmaktadırlar. Kadın sağlığında oluşan hastalıklar için özel ilaçlar üretmektedirler. Özel tedaviler alanı içerisinde de insan hayatını diğer hastalıklara göre daha çok tehdit eden hastalıklara tedavi olabilecek nitelikte olan ilaçlar için çalışma yapmaktadırlar. Hayati problemleri ve de hastalıkları olan insanların ömürlerini rahat ve de daha uzun geçirebilmeleri için de çalışma yapmaktadırlar. Ayrıca 1962 yılında da insan sağlığına ek olarak, hayvan sağlığı içinde ülkemizde ilaç üretme çalışmalarına başlamışlardır.

Bayer İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770 Ümraniye / İSTANBUL

Tel : 0216 528 36 00

Bayer Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bayer firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bayer insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ