Baydöner İş Başvurusu

Baydöner markası son zamanlarda yiyecek sektöründe yıldızı parlayan bir kuruluş haline gelmiştir. Baydöner markası dönerde öncü nitelikte olan markalardan biri olmaktadır. Türkiye’de başladıkları bu serüvene 2006 yılında atılmışlardır. Döner Türk insanının çok sevdiği bir lezzettir bu yüzden Baydöner markası da çok sevilen bir lezzet olan döneri, döner seven insanlarla buluşmaktadır. Son zamanlarda ülkemizde de mutfak kültürü değişmektedir. Özellikle gençlerin yemek için tercih ettikleri fast food markalarının ülkemizde son hızla artmasına rağmen, Baydöner markası müşterilerine sundukları lezzet sayesinde fast food markalarına ciddi bir rakip olarak ortaya çıkmışlardır. Baydöner markası Türk insanı tarafından çok tercih edilen bir marka olduğundan, ülke genelinde ki şube sayısı gittikçe artmaktadır.

Şu an Türkiye genelinde toplam 76 tane Baydöner şubeleri müşterilerine hizmet vermektedirler. Baydöner şubelerinde döner severlere çok hızlı bir servis hizmeti verilmektedir. 10 dakikayı geçmeden, müşterilerin istedikleri menüler rahatlıkla hazırlanabilmektedir. Ayrıca Baydöner şubelerinin çalışanları da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedirler. Sıcakkanlı ve de güler yüzlü hizmet anlayışıyla servislerini yapmaktadırlar. Ayrıca Baydöner marka olarak hijyene çok büyük önem vermektedir. Yemeğin her aşamasında kontrol yapılaması esas çalışmalardan biri olmaktadır. Ayrıca hijyene çok önem verdiği de sahip olduğu önemli belgelerle kanıtlanmış durumdadır. ISO 22000Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahiptir ki bu durum kuruluşun temizliğe önem verdiğinin kanıtı durumundadır. Hem şubelerin temizliğine, yemeklerin hijyenik koşullarda hazırlanmasına hem de servis görevlilerin temizliğine oldukça dikkat edilmektedir.

Baydöner İletişim Bilgileri
Adres; Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Bağımsız Bölüm K:20 No:17 Megapol Tower Bayraklı / İZMİR

Baydöner Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baydöner firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baydöner insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Bektas akpinar dedi ki:

    12 yıldır ortaköy reina da çalış dim 31 aralık da reina nin taran masi ile işimiz den olduk reina da dünya mutfağında kebab da son 5 yıldır müdürlük yapıyor idim şu an is sizim is aramaktayım iletisim no

  2. Nurettin karaduman dedi ki:

    Mutfakta döner ciragi ariyonuzmu

  3. sait ince dedi ki:

    Selamunaleykum 34 yaşındayım et döner ustasıyım adanada oturuyorum tel 05318597597

BİR YORUM YAZ