Baydemirler İş Başvurusu

Baydemirler ‘in kökleri 1960’lara kadar uzanır. Firma Türkiye’deki en büyük perde üreticisidir. Aynı zamanda Brillant’ın sahibidir. Brillant bir perde markasıdır. Toptancılara satışı genellikle yapılır. Bu marka 1991 yılında yaratıldı ve toptancılar sayesinde mağazalara sunuldu.

Baydemirler ’in çalışma alanları neleri kapsar?
– Baydemirler grubu sadece Türkiye’de değil dünyada da iş yapan bir gruptur. Tekstil dünyasında kendine yer edinen ve birçok önemli işe imza atan bir gruptur. Ayrıca teknoloji fabrikalarına da sahiptir. Deneyimli ve işinde iyi olan personelleri ile bir dünya markası olmuştur. Yurt içi ve yurt dışı satış noktaları bulunur ve merkezi yerlerde temsilcilikleri vardır.
– Bu grup bir marka yaratmanın önemini kavramıştır ve markayı yaratmada da başarılı olmuştur. Brillant gibi bir perde kumaşı markasını yaratmakta başarılıdırlar. Brillant home ise tüketiciler için piyasaya sürülmüştür. Ev tekstili ürünleri satarak müşteriler için bir marka haline gelmiştir. Ayrıca Brillant home gibi Brillant store mağazaları da mevcuttur.
– Firmanın vizyonu bir dünya markası olmaktır. Asıl hedefinde bu istek vardır. Ev tekstili alanında küresel bir durumda olmak isterler. Müşteri memnuniyetini sağlamak ise en önemli hedeflerden bir tanesidir. Zira dünya çapında bir marka olabilmenin yolu müşterilerin kendilerinden memnun olmasını sağlamak geçer.
– Dünya markası isteğinin yanı sıra aynı zamanda Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak da hedeflerden bir tanesidir. İstihdam sağlayarak hem kendi gruplarına hem de ekonomiye katkıda bulunmuş olurlar.

Baydemirler İletişim Bilgileri
Adres; Aşirefendi Cd. Hoca Kasım Köprüsü Sk. No:2 Sirkeci / İstanbul
Fabrika Adres; Hadımköy yolu üzeri San1 Bulvarı 3.Bölge 6.Cadde No:35 Esenyurt İSTANBUL

Baydemirler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baydemirler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baydemirler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ