Bausch Lomb İş Başvurusu

Alman göçmeni olan John Jacob Bausch New York’ta izleri 1853’e dayanan küçük bir optik eşya dükkanı kurar ve ABD’nin en eski firmalarından biri olarak tarihe geçer. Paraya ihtiyacı olan Bausch arkadaşı Henry Lomb’dan borç alır ve işler büyüdüğünde ortak olarak devam ederler.

150 yıldır Bausch + Lomb yenilik ve kalitenin global damgası haline gelmiştir. Yeni teknoloji ve yetenekli çalışanlarıyla insanların daha iyi yaşamak için daha iyi görmelerine yardımcı olan Bausch + Lomb 100 den fazla ülkede 12000 çalışanı ile bir multi-milyar dolarlık bir şirkettir.

1. Dünya Savaşı sırasında askerler için çığır açan güneş gözlüğünü geliştirdi ve fotoğraf makinelerinde kullanılan lensler yarattı. 1971 yılında ilk yumuşak kontakt lensi tanıtan Bausch + Lomb hala göz bakım ürünlerinin en büyük firmasıdır.

Bausch + Lomb arasında kontakt lensleri, kuru göz ürünlerini, alerji ve kızarıklık gidericileri, Rx ilacı, göz vitaminlerini, cerrahi ürünleri, görüntü aksesuarlarını, güvenli ve endüstiriyel temizlik gibi ürünleriyle en geniş ürün yelpazesine sahip sağlık markalarından birisidir.

Bausch + Lomb’da çalışanları için genel tazminat önem verilen bir faktördür. Çalışanlarının bireysel ihtiyaçlarının en iyi karşılanacağı şekilde yardım planlarının kombinasyonunu yapan Bausch + Lomb çalışanlarına kendileri için en uygun yardım programını seçmeleri olanağı tanır. Planlar hastalık veya sakatlık durumunda finansal koruma sağlamak, güvenli bir emeklilik hazırlamak ve iş ve yaşam taleplerini dengelemeye yardımcı olmak üzerine yapılır.

Bausch + Lomb İletişim Bilgileri
Adres; Değirmenyolu Cad. No: 4 By Otel Karşısı Şaşmaz Plaza Kat: 12 Daire: 24 Kozyatağı Mh. Kadıköy, İstanbul

Bausch Lomb Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bausch Lomb firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bausch Lomb insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ