Baumit İş Başvurusu

1810 yılında bir kireç ocağıyla başlayan hikaye, Schmid Industrie Holding ve Avusturyalı bir diğer yapı sektörü firması olan Wietersdorfer Group, 1988 yılında Baumit markasını kurmasıyla devam etmektedir. Baumit kısa sürede yapı malzemeleri alanındaki başarılarıyla Avrupa’da da isminden söz ettirmiştir. Adı, inovasyona verdiği önem, güven ve kalite değerleriyle anılırken 30 ülkede 40’ın üzerinde tesisi bulunmaktadır.

Özellikle dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanında uzmanlaşam Baumit, bu alandaki ürünleriyle daha dayanıklı cepheler yaratmakta; enerji ihtiyacını azaltmakta ve yeşil binalar yaratılmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca yeni binalarda, Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile yalıtım yapıldığında daha ince duvar elamanlarının kullanımına olanak vermekte ve böylece ek hacimler sağlanabilmektedir. %50’ye varan oranlara düşük enerji ihtiyacı ve düşük karbondioksit emisyonu ile çevre dostu bir tutum izlemektedir.

Baumit İnovasyon Merkezi, Avrupa yapı endüstrisinin en modern Ar-Ge merkezlerinden biridir. Yapımı 18 ay süren, bu üstün nitelikli Ar-Ge merkezi için yapılan yatırımın maliyeti 6.5 milyon euro olmuştur. Tüm Baumit tesisleri için yeni ürünlerin ve ürün bileşimlerinin yaratılması ve halihazırda mevcut ürünlerin geliştirilmesi için 3000 m2 alan yaratıldı. Daha güzel koşullar altında yeni hammaddelerin test edilmesini ve karşılaştırma testlerini gerçekleştirilmesini mümkün kılacak. Bu da Baumit’in cepheler için daha çok inovasyon, sağlıklı bir mekan iklimi için daha iyi sıva ve kaplama ürünleri ve her yönüyle çok daha fazlalık sunması demek.

Baumit İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Mermerciler San. Sit. 37. Cd. No:17 Köseler Köyü – Dilovası / KOCAELİ

Baumit Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baumit firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baumit insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ