Batman Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Batman Yaşam Hastanesi, Batman ilinde kurulmuş olan özel sağlık hizmeti veren bir hastanedir. Batman Yaşam Hastanesi, hastalarının ve çalışanlarının beklentilerini maksimum noktada karşılamayı hedefleyen ve bu hedeflerini gerçekleştirirken birlikte çalışmaktan gurur duyduğu uzman kadrosu ile birlikte uyumlu bir çalışma sürdürmekte olan özel bir hastanedir. Hastane politikası olarak iste topluma en üst seviyede katkı sağlamayı benimsemişlerdir. Hizmet sunumunda kalite hastane çalışanları için çok önemli bir noktadır. Uzman doktor kadrosu ile hizmet almak için gelen tüm hastalarını güler yüzle karşılayarak hasta doktor iletişimine de ne kadar önem verdiğini hastalarına her fırsatta kanıtlıyor.

Hizmet sunumunda ise kalite yönetiminin önemini gerçek anlamda kavramış ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmeye devam etmiş olan bu kurum Batman halkına kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor. Batman halkının güvenle tercih edebileceği bu hastanenin doktor kadrosu da oldukça iyi. Deneyimli ve başarılı doktorları bünyesinde barındıran hastane idaresi sadece hastaların değil çalışanlarının da istek ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayabilmek için tüm imkanlarını bu doğrultuda kullanıyor. Çalışma ortamlarından oldukça memnun olan doktorlar bu sayede hastalarına kaliteli ve başarılı bir sağlık hizmeti sunabiliyorlar. Hastane Batman ilinin Pınarbaşı mahallesinde öğretmenevinin karşısında bulunuyor. Bu çevredeki insanların ilk tercihi olan bu hastane vermiş olduğu kaliteli ve başarılı sağlık hizmetiyle hastalarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Batman Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Pınarbaşı, 72060 Batman Merkez/Batman

Batman Yaşam Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Yaşam Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Yaşam Hastanesi insan kaynaklarını (0488) 214 3030 numaralı telefondan arayarak görüşebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Sevil dedi ki:

  Is basvurusu yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz lütfen

 2. Mehmet şirin PATIR dedi ki:

  Merhaba ben Batman’a yeni tasindim. Hastaneden ba vuru yapmak istedim ama siteden yapılıyor diyorlar.

  1. admin dedi ki:

   Hastanenin kendi sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Haberimizin en alt kısmında link bulunmaktadır.

 3. Ebru korkmaz dedi ki:

  Hemşirelik mezunuyum sizinle çalışmak isterim

 4. betül çelik dedi ki:

  özel güvenlikçiyim silahlı iş arıyorum

 5. faysal avim dedi ki:

  Batmanda ikamet ediyorum işe ihtiyacım var ilgilendiğiniz için teşekkürler 05423235956

 6. Handan dedi ki:

  Yaşlı ve hasta bakımı okudum çalışmak istiyorum

 7. LEMAN dedi ki:

  ilk ve acil bölümünü okuyorum daha mezun olamadım ama çok çalışmaya ihtiyacım var ve çok tecrübeliyim

 8. nurşide aslan dedi ki:

  Çok çalışmak saygı sevgi sadakat çerçevesi içerisinde herkese yardım etmek istiyorum .aldıgım egitimler,Halkla ilişkiler,Beden dili diksiyon egitimi,Bilgisayar. Ve İstedigim konum İnsan kaynakları, Danışma, Hasta yatış,Dr sekreterligide olur. Bunların hepsini yapabilirim kendime güveniyorum Şimdiden teşekkürler.:)

 9. ronayi tagac dedi ki:

  hasta kabulde çalışmak istiyorum.

 10. Fatma dedi ki:

  BEN AÖF HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM, HENÜZ BİTİREMEDİM, ÇALIŞMAK İSTİYORUM, ACEMİYİM, FAKAT HER ŞEYİN ZAMANLA OLACAĞINA İNANIYORUM 🙂

 11. habip emeç dedi ki:

  Yasli bakim mezunu.

BİR YORUM YAZ