Batman Havaalanı İş Başvurusu

Batman Havaalanı, 29.08.2010 tarihinden önce Valilik tarafından işletilmekte olan terminal binası, 29.08.2010 tarihinden itibaren DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından 42.195.885,45 TL’lik bir maliyet ile terminal binası ve mutemimleri, sedde istinat duvarı ve üç uçak kapasiteli Apron yapımı gerçekleştirilerek bu kurum tarafından işletilmeye başlanılmıştır. Batman Havaalanı, askeri ve sivil alanda hizmet vermeyi sürdürüyor. Şehir merkezine ise 7 km uzaklıkta Silvan yolu üzerinde yer almaktadır. Ulaşım ise taksi veya belediye otobüsü aracılığı ile sağlanabilmektedir. 14. İUS ÜS Komutanlığı kontrolü çerçevesinde 1 adet 3048 x 45 büyüklüğündeki piste, bir tane 3048 x 23 metre ölçülerinde paralel taksi yolu mevcut bulunmaktadır.

Terminal binası dört kattan ve beş adet bloktan meydana gelmektedir. İç hatlar terminali ise iç hatlara giden yolcular için arındırılmış salon, bagaj alım salonu ve dış hatlarla ortak kullanılmakta olan gelen yolcu holü ile giden yolcu holü toplamda 2726,39 m2 lik bir alana sahip bulunmaktadır. İçerisinde 9 tane bilet satış noktası, 14 tane check-in noktası ve 3 tane de self check-in noktası mevcut bulunmaktadır.

Batman Havaalanı ,VIP Salonu karşılama holü, 2 tane VIP salonu, toplantı odası ve dinlenme odasına sahip olup 1120 m2’lik bir alan üzerinde yer almaktadır. Bugün ise tüm yolcularını üstün hizmet kalitesi ile karşılamakta olup, kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Batman Havaalanı İletişim Bilgileri
Adres; Silvan yolu üzeri, Merkez/Batman

Batman Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Havaalanında kariyer yapabilirsiniz. Batman Havaalanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ