Batman Farabim Hastanesi İş Başvurusu

Batman Farabim Hastanesi, Başhekim Dr. Mevlüt Çimen tarafından modern teknoloji ve üstün hizmet anlayışı ile hizmete girmiştir. Batman Farabim Hastanesi’nin en büyük amaçlarından biri dünya standartlarında bir sağlık hizmeti sunabilmektir. Bu amacına ulaşabilmek içinse uzman bir kadro ve deneyimli idari personel ile çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Batman ilindeki sağlık hizmeti ihtiyacına maksimum hasta memnuniyeti ile cevap verebilmek için kurulmuş olan hastane hastalarına sağlamış olduğu hizmet dışında hasta yakınlarına da aynı profesyonellik ile hizmet sunmaktadır. Sadece hastane hizmetleri ile değil öncesinde ve sonrasında da hastalarına güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Hastane pek çok farklı branşta deneyimli ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca pek çok sağlık kurumu ile olan anlaşması sayesinde her kesimden hastaya hizmet sunabilmektedirler. Bu özelliği nedeni ile Batman ilinde ilk tercih edilen hastanelerden biri olmayı başarabilmişlerdir.
Hastalarına sunmuş oldukları güler yüzlü ve titiz hizmet sonucunda hasta haklarına göstermiş oldukları kanıtlamayı başarmış olan bu hastane sağlık sektöründeki her yeniliği de ilgi ile takip edip bünyesine dahil etmek için de ayrı bir çalışma gösteriyor. Bu sayede de dünya standartlarında bir sağlık hizmeti sunabilmeleri mümkün hale geliyor.

Tüm bu özverili çalışmaları sayesinde hastalarının ilk tercihi olmayı başaran hastane hastalarına vermiş oldukları hizmetle sağlık sektörüne adını yazdırmayı başarıyor.

Batman Farabim Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şirinevler, 72070 Batman Merkez/Batman

Batman Farabim Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Farabim Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Farabim Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. betül çelik dedi ki:

    özel güvenlikçiyim silahlı iş arıyorum

BİR YORUM YAZ