Batman Dünya Hastanesi İş Başvurusu

Batman Dünya Hastanesi, uzmanlaştırdığı tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaşmış olduğu en üst ve modern düzeyde hizmet vermektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmeti kendilerine misyon edinen Batman Dünya Hastanesi çalışanları hasta haklarına son derece saygılı bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedirler. Çalışan güvenliğini ön planda tutarak çevreye duyarlı niteliklere sahip biçimde yetiştirdiği personeli ve uzman hekim kadrosu ile hastalarına güler yüzlü bir hizmet sunmaktadırlar.

Hastanenin en çok önem verdiği hususlar ise yenilikçilik ve modernleşmedir. Hastane, pek çok birim ile hastalarına hizmet vermektedir. Vermiş olduğu üstün sağlık hizmeti ile hasta memnuniyetini maksimum seviyede karşılayan hastane uluslararası kalite standartlarında en iyi tıbbi kadro ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hastane 2007 tarihinde 12.000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Kapalı alanda 45 tanesi yoğun bakım olmak üzere 115 yatak, 63 hasta odası, 40 hekim kadrosu, 400 personeli ve 4 ameliyat odası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Son teknoloji ile donatılmış olan hastane hasta odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. 40 tane hekim ile 20 dalda hizmet verirken 400 kişilik personel kadrosuyla da hastaların bir numaralı tercihi haline gelmişlerdir.

Acil servis ve ambulans, koroner yoğun bakım, dahili yoğun bakım, cerrahi yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım,doğumhaneleri ameliyathaneler, göz retina ünitesi, endoskopi ünitesi bu hastanenin bünyesinde yer alan birimlerin başlıcalarıdır.

Batman Dünya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Çevre Yolu No: 262 BATMAN

Telefon: 444 99 72

E-posta: iletisim@obdh.com.tr

 

Batman Dünya Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Dünya Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Dünya Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Buşra dedi ki:

  Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı okudum . Staj yaptığım devlet hastanesinde az çok Bilgisayardaki sistemleri tanıdım . Ve bölümüm ile alakalı hastanenize başvuru yapmak istiyorum . Çok Kısa zamanda işlere adapte olacağıma inanıyorum .

 2. betül çelik dedi ki:

  özel güvenlikçiyim silahlı iş arıyorum

 3. funda dedi ki:

  Batman Universitesi sağlık kurumları mezunuyum. Daha once kadın doğum Yaşam Hastanesinde ve Bölge Hastanesinde çalışmıştım. İşe ihtiyacim var. Deneyimliyim ve on parmak klavye kullanabiliyorum.

 4. Fatma dedi ki:

  BEN AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİNDE ÖĞRENCİYİM, HALKLA İLİŞKİLER BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM HENÜZ BİTİREMEDİM, ÇALIŞMAK İSTİYORUM FAKAT ACEMİYİM, HER ŞEYİN ZAMANLA OLACAĞINA İNANIYORUM.

BİR YORUM YAZ