Batman Diş Hastanesi İş Başvurusu

Batman Diş Hastanesi, Batman ilinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak hizmet vermektedir. Hastalarına temiz ve güvenilir bir sağlık hizmeti verebilmek için uzman ekibi ile özverili bir çalışma sürdürmektedirler.

Yöneltmek istediğiniz soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkili kişilere ulaşmak, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi alabilmek ve telefon ile veya internet aracılığı ile online randevu almak için Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Batman Diş Hastanesi’nden randevu alabilmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu almak yeterlidir ya da alo 182 hattını arayarak telefonla randevu isteyebilirsiniz.

Tüm bu bilgiler çerçevesinde güvenilir ve güler yüzlü bir sağlık hizmeti alabileceğiniz bu kurum, hastalarına en iyi hizmeti verebilmeyi kendilerine amaç edinmiştir. Hastane bu amaç doğrultusunda tüm idari personeli ve hekim kadrosuyla ortak bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir. Verdikleri iyi hizmet ile bu alanda hastalarının ilk tercihi olan hastane hasta odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiştir ve kısa süre içinde hastalarını sağlıklı bir gülüşe kavuşturabilmek için titizlikle çalışmaktadırlar. Aynı zamanda pek çok sağlık kurumu ile de anlaşması mevcut olduğu için her kesimden vatandaşa da hizmet vermektedirler. Karşılaşılan ağız sağlığı problemlerinde güvenle ve tereddüt etmeden ziyaret edebileceğiniz bu kurum sizleri sağlığınıza kavuşturmak için en iyi hizmeti vereceklerdir.

Batman Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Meydan, 72050 Batman Merkez / Batman
Tel: +90.0488 2153153 – 0488 2153185 – 0488 2153165
Fax: +90.488 215 31 60
E-Mail: batman.adsm@saglik.gov.tr

Batman Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Batman Diş Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Batman Diş Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ