Batman Zilan Hastanesi İş Başvurusu

Batman zilan Hastanesi, hastalarına kendilerini güvende hissedebilecekleri bir ortamda, hasta memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak, ellerindeki en iyi teknolojiyi kullanıp hizmet vermektedir.

Nitelikli personeli ile hastalarına değer veren hekim kadrosu sayesinde en kaliteli sağlık hizmetini vermeyi amaçlamaktadırlar. Batman Zilan Hastanesi, yaklaşık 12.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Bünyesinde 115 kişilik yatak kapasitesini barındırmaktadır. Hasta odaları, hasta ve refakatçilerinin tüm ihtiyaçları hesaplanarak dizayn edilmiştir. Hastanenin tüm birimlerinin SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve devlet memurları ile anlaşması vardır.

Borçları yüzünden kapısına kilit vurulmuş olan hastane satışa çıkarılmıştı. Pek çok özel sağlık kuruluşu sahibi ile pazarlığa oturulmuştu ancak bir anlaşmaya varılamamıştı. Kamu Hastaneler Birliği de hastanenin satışı ile ilgili olarak bir talepte bulunmuştu. Bu talep olumlu karşılanınca satış işlemleri başlamıştı. Sonrasında hastane yediemine teslim edilmiş ve var olan borçları ödenmeye başlanmıştı. Devlet, Alman Hastanesi’ni 20 milyon TL’ye satın almıştı. Bunun üzerine tapu devir çalışmaları da başlatıldı. Belediye içerisindeki problemler çözüme kavuşturuldu. Tüm bunlardan sonra sıra hastanenin devir işlemlerine gelince bu sefer hastaneden alacaklı olanların haciz ve ipotek kararlarını kaldırmadıkları sebebi ile Sağlık Müdürlüğü engelle karşılaşmış oldu. Sağlık İl Müdürlüğü Dr. İhsan Bodakçı konuya dair açıklama yaparak kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirdi. Hastanenin borçlarının tam anlamıyla temizlenemediğini, haciz ve ipoteklerin kaldırılmaması sebebi ile devir çalışmalarının başlayamadığını duyurdu.

Batman Zilan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Mahatma Gandi Bulvarı, Aydın Arslan Caddesi No: 27 Batman

Telefon: 0(488) 213 33 00    –    0(488) 212 01 02

Faks: 0(488) 213 33 01

info@zilanhastanesi.com

Batman Zilan Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batman Alman Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batman Alman Hastanesi insan kaynakları ile görüşmek için (0488) 213 8282 numaralı telefonu arayabilir ve insan kaynakları departmanına bağlanarak iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Gülsüm dedi ki:

  Tıbbi Laboratuvar mezunuyum , çalışmak istiyorum.

 2. Lale dedi ki:

  Is basvurusunda bulunmak istiyorum

 3. ROJDA dedi ki:

  TDS mezunuyum onparmak klavye kullabiliyorum sizinle çalışmak isterim

 4. AHMET dedi ki:

  HASTANENİZDE TEMİZLİK İŞİ YAPMAK İSTİYORUM İŞE İHTİYACIM VAR ARARSANIZ SEVİNİRİM

 5. Ebru korkmaz dedi ki:

  Hemşirelik lisans mezunuyum çalışmak istiyorum

 6. Hayriye dedi ki:

  Sizden acil haber bekliyorum. .

 7. Hayriye dedi ki:

  Tıbbi dokümantasyon belgem var sizinle çalışmak istiyorum…

 8. betül celik özel güvenlikçiyim silahlı iş arıyorum dedi ki:

  hastaneninizde calısmak istiyorum

 9. funda dedi ki:

  ıse ıhtıyacım var on parmak klavye kullanabılıyorum daha once bölge hastanesın de yasam hastanesınde calıstım deneyımım var kurtce turkce bılıyorum

 10. MUSA KAYIK dedi ki:

  Batman Kozluk Endüstri Meslek Lisesi ‘ni okudum. Üniversiteyi Batman İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde lisans işletme bölümünü okudum. Önlisanstan Sosyal hizmetler bölümünü okudum. Ayrıca bilgisayar diplomam ve bilgisayar sertifikam ve tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik sertifikam var.

 11. FATMA dedi ki:

  Kolay gelsin.Ben çalışmak istiyorum.Bana göre uygun bir iş varsa çalışmak istiyorum.Açıköğretimden halkla ilişkiler bölümünü okuyorum(üniversite).Deneyimsizim.

 12. funda dedi ki:

  Dönerseniz sevinirim ise ihtiyacım var.

 13. funda dedi ki:

  Sağlık kurumları işletmeciliği mezunuyum, çalışmak istiyorum, deneyimim var. On parmak klavye kullanabiliyorum.

 14. faysal avim dedi ki:

  Ben faysal sizin calısmak istiyorum, temizlik görevlisiyim, acil iş arıyorum.

 15. yunus direk dedi ki:

  Tıbbi dökümantasyon sekreterliği mezunuyum, çalışmak istiyorum.

 16. lokman dedi ki:

  İş başvurusu yapmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ