Batıçim İş Başvurusu

Batıçim, 1986 yılında inşaat sektöründeki beton ihtiyacının artması sonucunda Batıbeton markasını sektörün hizmetine sunmuş olan bir firmadır. Firmanın kurulurken ki amacı hazır beton bilincini sektöre yayabilmekti. 1988 tarihinde devreye sokulmuş olan yeni tesisleri ile de pazar payını oldukça artırmayı başarmıştı.

Batıçim, 1966 tarihinde tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş olan bir firmadır. Daha sonra büyük bir hızla büyümüştür ve Türk Çimento Endüstrisi’nin en güçlü şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Yarım asırlık başarılı geçmişinde ilk önce kalite anlayışını tüm çalışanları ile birlikte benimsemişlerdir. Ürettiği ürünler her zaman üstün özelliklere sahip çevre dostu ürünler olmuştur. Kusursuz hizmet anlayışı ile sektördeki adını duyurmayı kısa sürede başarmıştır. Sadece ülkemizde değil uluslar arası platformda da adını duyurmayı başarmış ve birçok kişi tarafından bilinen bir firma olmuştur.

Günümüzdeki klinker üretim kapasitesi 1.400.000 ton/yıl, çimento üretim kapasitesi ise 1.800.000 ton/yıla ulaşmıştır. Firma üretmiş olduğu kaliteli ürünleri üretim sırasındaki sıkı kontrollere borçlu olduğun da altını çiziyor. Bu kontrolleri de deneyimli ve uzman ekibi ile birlikte gerçekleştiriyor. Firmanın hisseleri 1995 senesinde halka açılmıştır. İMKB’da işlem görmektedir. Bunun dışında ise yürütmüş olduğu tüm faaliyetleri kanunda yer alan ilgili maddelere uygun bir biçimde yürüterek doğaya en az miktarda zarar vermeye oldukça özen gösteriyor. Yaratmış olduğu işgücü ve istihdam ile ülke ekonomisine de çok büyük katkılar sağlıyor.

Batıçim İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No:335 Bornova / İZMİR

Telefon: 0 232 478 44 00

Batıçim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batıçim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batıçim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ümit gülcan dedi ki:

  slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

 2. ramazam mert dedi ki:

  oto tamirci

 3. ramazam mert dedi ki:

  arac bakımı oto yamirci

 4. şeyhmus dedi ki:

  selamkepceloderopratörüyim1980dogumluyimizmirdekalıyorumtlf05454651944

BİR YORUM YAZ