Batı Koleji İş Başvurusu

Batı Koleji’nin eğitim programları, günümüz insanının yetiştirilmesinde gerekli olan vizyonun doğrultusunda oluşturulmuştur. Geleceği hedefleyen aynı zamanda buna ek olarak da geleneklerden beslenen ve tüm bunların yanında bulunduğu çağa uyum sağlayabilen, bilgi ve beceri ile baştan aşağı donatılmış bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu kurum, tüm çalışmalarını bu hedeflerini en kalıcı şekilde gerçekleştirebilmek için sürdürüyor.

Batı Koleji, öğrencilerinin ileride ülkesinin bütünlüğünü sağlayacak ve geleceği güvenceye alacak bireyler olduğunun bilinci ile yetiştiriyor. Küreselleşmenin getirmiş olduğu teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanırken aynı zamanda da zararlarından çocukları uzak tutabilmek için sahip oldukları tüm imkanlarla çocuklara doğru eğitimi verebilmek için uzman kadrosu ile birlikte özverili bir çalışmayı hayata geçiriyorlar. Eğitimin evrensel olduğuna inanıyor ancak buna ulusal değerlerle yön vermek gerektiğinin de altını çiziyorlar. Eğitim sistemlerinin bireylerin becerisini dikkate aldığını da belirtiyorlar. Bunun yanında ise her bireyin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak uygun bir çalışma metodu hazırlıyorlar. Bunun için gerekli olan şeyin ise ekonomi ve demokrasi olduğunu dile getiriyorlar. Gelecekte başarılı olacak olan bireylerin Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli ve manevi değerlerinin bilincinde olan, evrensel ahlak ilkelerini benimsemiş olan, çevreye ve topluma karşı duyarlı, özgüveni yüksek aynı zamanda da teknolojiye ayak uydurabilmiş olan bireylerden oluşacağına emin olduklarını da vurguluyorlar. Tüm bunlar çerçevesinde öğrencilerini bu doğrultuda yetiştirdiklerini dile getiriyorlar.

Batı Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Batıkent İnönü Mh. 1750. Sk. No:17 Yenimahalle / Ankara

Batı Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Batı Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ