Batı Göz Hastanesi İş Başvurusu

Batı Göz Hastanesi, İzmir’in merkezinde kurulmuş olan bir kurumdur. Küçük ve uzman bir ekip ile uzmanlık konuları olan göz hastalıkları hakkında hizmet vermeye devam etmektedirler. Günümüzde yaklaşık olarak 250 kişilik bir kadroya sahiptirler. Sadece İzmir ilinde bir hastane ve üç dal merkezi ile göz hastalıkları için hizmet vermektedirler.

Batı Göz Hastanesi, 2009 senesinde yurtdışında genişleme kararı almıştır ve yurtdışında belli merkezlerde yeni kurumlar açarak hizmete girmişlerdir. Bunun sonrasında İstanbul’da da hizmet verme kararı almışlardır ve Asya tarafında ilk merkezlerini hizmete sunmuşlardır. İstanbul’daki büyümelerinin gelecek yıllarda da devam edeceğinin altını çiziyorlar. Öte yandan ise 2016 senesi için ülke politikalarına da bağlı olacak şekilde sektörel yönlendirme teşvikleri bünyesinde medikal turizme de yatırım yapacaklarını vurguluyorlar ve bu konuda yeni projelerinin olduğunu belirtiyorlar. Hastanenin en büyük hedefi ise ülkede bulunan yabancı hastanelere en iyi sağlık hizmeti verilerek ülkemizin adının tüm dünya ülkelerinde duyulmasını sağlamak. 2016 senesinde Batman ve Manisa ilinde de yeni bir kurum açmayı planladıkları gündeme gelmiş durumda. İstanbul’daki büyüme hedeflerinin ise uzman kadrosu ile birlikte gerçekleşebileceğini düşünüyorlar.

Hasta doktor ilişkisine büyük önem vermekte olan bu kurum, hizmetlerini de bu çerçevede devam ettiriyor. Hastaların rahatlığı ve konforu kurum için büyük bir önem taşıyor. İlerleyen zamanlarda daha da gelişerek tüm hastalara en iyi sağlık hizmetlerini sunmayı planlıyorlar.

Batı Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Özel Batı Göz Hastanesi, Konak, 35230 İsmetkaptan, Konak, İzmir

Batı Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batı Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. nurten avcıbay dedi ki:

  Temizlik yaparım, işe çok ihtiyacım var.Cevabınızı tüm içtenikle arz ederim, saygılarımla.
  Temizlikçi alımı, temizlik görevlisi alımı var mı?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, iş başvurunuzu üst kısımda verdiğimiz link üzerinden, hastane insan kaynakları sayfası üzerinden yapmalısınız.
   Saygılarımızla.

 2. serap dedi ki:

  İzmir Bornova’da oturuyorum. M.E.B lığı bayraklı halk eğitim merkezi hasta kabul ve diksiyon eğitimi aldım. 36 yaşındayım ve iletişimle alakalı birçok iş deneyimim var. Bu işe ihtiyacım var, bilgilerinize arz ederim.

 3. Meral dedi ki:

  Merhabalar; Altındağ’da ikamet ediyorum, bir ay önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı tıbbi sekreterlik kursuna gitmiş bulunmaktayım, iş arıyorum. 18 yaşındayım, bilginize arz ederim.

 4. DİLEK dedi ki:

  Merhabalar; Karatas ‘da oturuyorum. Özel bir hastanede 4 – 5 sene kadar çalıştım. Tıbbi sekreterlik deneyimim var. Alfa göz kayıt bölümünde danışma bölümünde çalıştım. Bornova beta tıbbı sekreterlik belgem var. Acil işe ihtiyacım var, bilginize arz ederim.

BİR YORUM YAZ