Batı Beton İş Başvurusu

Batı Beton, 1986 tarihinde Batıçim tarafından sektördeki hazır beton ihtiyacını karşılayabilmek için kurulmuştur. Batı Beton 1986 yılında İzmir’in Bornova ilçesinde hazır beton üretimine başlamıştır. Firmanın İzmir, Aydın ve Manisa ilçe ve illerinde 15 adet hazır beton tesisi yer almaktadır. 18 tane hazır beton santrali ile 2000 metreküp/saatlik bir kapasite ile üretimini gerçekleştirmektedir.

Tesis, hazır beton üretimine başlamış olduğu ilk günden bugüne dek yenilikçi üretim anlayışıyla piyasadaki yerini korumaktadır. Yenilenen teknolojinin de büyük bir takipçisidir. Ürün ve hizmet kalitesi sayesinde bugüne kadar maksimum müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmışlardır. Çevre duyarlılıkları sebebinden ötürü de sürekli bu alanda yatırım yapmaktadırlar. Firma müşteri memnuniyetini yakalamak için personeline çok iş düştüğünü düşünüyor ve bu yüzden personeli için sık sık eğitim programları düzenlemektedir. Kalite anlayışı ise TS EN 17025 şartlarına uygundur. Ürettikleri ürünlerin performansını artırabilmek içinse arge projelerine büyük yatırımlar yapmaktadırlar.

Firmanın bütün tesisleri KGS tarafından G işareti uygunluk, KGS uygunluk ve TSE tarafından TSE uygunluk belgelerini alabilmiştir. Bütün hazır beton tesisleri TS EN ISO 9001 kalite yönetimi sistemi, TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemi ve ayrıca TS 18001 OHSAS iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgelerini almayı başarmıştır. Tüm bu belgelerin eşliğinde müşterilerine üstün hizmet veren firma sektöründeki öncü isimlerden biri olmayı başarabilmiş durumda.

Batı Beton İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Caddesi No: 335 Bornova / İZMİR

Tel: 0850 502 46 73

Batı Beton Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Beton firmasında kariyer yapabilirsiniz. Batı Beton insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Özcan doymaz dedi ki:

  beton santral oparatörüyüm

 2. Fatih dedi ki:

  Atölyede mekanik bakım ve kaynak işleri yaparım mikse pompa karda tecrübeliyim

 3. VOLKAN ARIKAN dedi ki:

  kalite konrol ve laborant ım ihtiyaç varsa sizinle çalışmak isterim

 4. ümit gülcan dedi ki:

  slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehhliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

 5. musa ilhan dedi ki:

  Ben santral operatoruyum. Hem mekanik hem periyodik bakimini yapiyorum ve santral operatorluk yapiyorum ve kaynak işi de yapiyorum. Sizle calismak isterim, saygilarimla.

 6. ramazam mert dedi ki:

  burada calışmak istiyorum

 7. ramazam mert dedi ki:

  oto tamircisi

 8. yener garıpoglu dedi ki:

  İzmir’de on numara olan firma, böyle bir firmada çalışmak isterim.

 9. yener garıpoglu dedi ki:

  izmirin on numarası olan firmanızda mikserci olarak görev almayı cok isterim.

BİR YORUM YAZ