Batı Bahat Hastanesi İş Başvurusu

Batı Bahat Hastanesi, 1994 tarihinde zincirin ilk halkası olarak 300 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Batı Bahat Hastanesi, ileri teknolojik yatırımları sayesinde İstanbul’un en önemli sağlık merkezleri arasında yer alıyor. Sadece hastalarına değil hasta yakınlarına da sunmuş oldukları üstün kalitedeki hizmet ile hasta memnuniyetini maksimum seviyede karşılıyor. Bu hizmeti sunarken de etik ilkelere bağlı bir şekilde işlerini yapıyorlar.

Tıbbi hizmeti verirken en üst teknolojiden faydalanıyor ve bunu deneyimli ve uzman kadroları ile destekleyerek mükemmeli elde etmiş oluyorlar. Kurumun en büyük amacı ise sağlık alanında ülkedeki öncü isimlerden biri olabilmek ve hasta memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için ise büyük bir özveri ile çalışmaları sürdürmek gerekmektedir.

Hastane, hastalarının ihtiyacı olabilecek pek çok dalda hizmet vermektedir. Bunlar arasında ağız ve diş hastalıkları da dahil olmak üzere beslenme ve diyet, anestezi ve reanimasyon, çocuk cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, check up merkezi, dermatoloji,dahiliye, estetik ve plastik cerrahi, göz hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kalp hastalıkları, genel cerrahi, kulak burun boğaz, medikal estetik merkezi, nöroloji, nöroşirurji, ortopedi ve travmatoloji, radyoloji, ruh sağlığı ve hastalıkları, saç ekim merkezi, tüp bebek merkezi, üroloji,uyku bozukluğu merkezi, radyoloji yer almaktadır. Tüm bu bölümlerde alanında uzman hekimler görev alarak hastalarına güler yüzlü bir hizmet sunarak işlerini yapmaktadırlar.

Batı Bahat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mh., İkitelli Cd. No: 135, 34303 Küçükçekmece / İstanbul

 

  • Telefon
    0212 594 58 68
  • Fax
    0212 594 57 87
  • E-mail
    bahat@bahat.com.tr

 

Batı Bahat Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Bahat Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Batı Bahat Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ