Batı Anadolu Central Hospital İş Başvurusu

Batı Anadolu Central Hospital’ın amacı, hizmet verdiği hastaların maksimum seviyede faydayı elde edebilmeleridir. Bu amaçları elde edebilmek için ise düzenli olarak hizmet memnuniyet endeksi çalışmalarını uzman kadrosu ile devam ettirmektedir. Hizmet verilen hastaları da kendi bünyesindeki çalışanlardan farklı görmeyen Batı Anadolu Central Hospital, hastanecilik anlayışına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Bu amacı gerçekleştirebilmek içinse çalışanlarının her birinin aynı zamanda halkla ilişkiler olmasına özellikle dikkat ediyor.

Çalışanlarının kendi temsilcileri olduğu anlayışını benimsemiş olan hastane teknoloji hizmet kalitesinin ve güler yüzün hasta memnuniyetini artıracağını çok iyi bildiğinden bu konular üzerine de ayrıca yoğunlaşıyor. Hakla sunduğu sağlık hizmeti, uluslar arası bir kurum olan URS tarafından da kalite belgesi almaya hak kazanmıştır. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışı bilimsel tıp dergilerinde de en fazla bilimsel yayın yapmayı başarmış olan özel hastane unvanını taşımaya devam etmektedir. Ege bölgesinde sağlık alanında vergi rekoru kırmayı başarmış olan bir kurumdur. Devletine ve milletine olan sorumluluğunun ise fazlasıyla bilincini taşımakta olan bir hastanedir. Bünyesine bağlı bulunan tüm kuruluşları altın madalyalara ve sayısız takdirnamelere layık görülmüştür. Kendilerine edindikleri amaç ise halkına faydalı olacak işler yapmayı başarmaktır. Tüm bunlara ek olarak da koşulsuz sevgiden beslendiklerini ısrarla vurguluyorlar. En büyük amaçları ise evrensel bilgiye ulaşarak bunu tüm hastalarının hizmetine sunabilmek.

Batı Anadolu Central Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Bayraklı Mh., 1644 Sok., No: 2/2, 35580 Bayraklı / İzmir,,

 

 

Batı Anadolu Central Hospital Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Batı Anadolu Central Hospital’da kariyer yapabilirsiniz. Batı Anadolu Central Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ