Batem İş Başvurusu

Batem, Bağımlılık Tanı ve Tedavi Merkezidir. Batem, sahip olmuş olduğu bilgiyi talep edenlere farklı seçeneklerde sunmaktadır. Kurumlara bağımlılık tanı ve tedavisi hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetlerin dışında kişisel gelişim eğitimi planları da hazırlıyor. Bunlar için ise pek çok program seçenekleri bulunmaktadır.

İş yeri sahiplerinin çalışanları için talep ettiği sigara bağımlılığı programları, çalışan anne ve babalar için hazırlanmış olan gençlerde uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanımını önlemeye yönelik program, kurum çalışanları için ise alkol, madde, sigara, bilgisayar, iş bağımlılığı gibi bağımlılıkların önüne geçilebilinmesi için programlar ve yeni işe alınan personeller için madde testi taraması çalışmaları hazırlamaktadırlar. Bunlar dışında ise dans dersleri eşliğinde stratejik iletişim dersleri de vermektedirler. Zor insanlarla iletişim ve çatışma ile başa çıkabilme dersleri, öfke kontrolü ve ekip çalışmalarında motivasyon dersleri de vermektedirler. Kurum bunların dışında ihtiyaç duyulan eğitimin belirlenmesinde de oldukça yardımcı olmaktadır. Bu programları belirler, hazırlar ve uygular. Yöneticiler için ise özel eğitim programları hazırlar ve uygular. Okullarda çalışan rehber öğretmenlere, öğrencilerin velilerine veya öğrencilere yönelik eğitim, konferans veya seminerler de düzenlemektedirler.

Görüldüğü üzere bu kurum sadece bağımlılık problemleri için değil pek çok farklı konuda çalışmalarını sürdürmektedir. Hangi konuda yardım alınması gerektiğine ve bu doğrultuda hangi programın uygun olduğuna karar verilme aşamasında da yardımcı olarak en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olmaktadırlar.

Batem İletişim Bilgileri
Adres; Demircikara Mahallesi Paşa Kavakları Cad. No : 11 Pk: 35 MURATPAŞA / ANTALYA

 

  • Telefon : 0 242 321 67 97
  • Faks : 0 242 321 15 12

 

  • E-Posta : batem@tarimorman.gov.tr

 

Batem Kariyer Olanakları
Batem iş olanakları için iletişim sayfası üzerinden firma insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Batem insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mücahid aydın dedi ki:

    18 yıllık şöförüm E sınıf src 2 .4 psikoteknik belgelerim var acil iş arıyorum burada ikamet ediyorum

  2. NECLA ARSLAN dedi ki:

    KIZ MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM ÇEŞİTLİ ALANLARDA ÇALIŞTIM ŞU AN İŞSİZİM BATEMDE UYGUN BİR İŞTE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA.

BİR YORUM YAZ