Bat Samsun İş Başvurusu

Bat Samsun’un üretim faaliyetleri 2002 tarihinde İzmir ilinde başlamıştır. İzmir’in Tire ilçesinde yer alan Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrikada üretim gerçekleştirilmektedir.

2008 tarihinde gerçekleştirilen özelleştirmenin tamamlanmasından sonra Samsun ilinin 19 Mayıs ilçesinde 520 dönümlük bir arazi üzerine yeni üretim tesisini kurarak Samsun tesisi de üretim tesisleri arasına eklenmiş oldu. Böylece üretim kapasitesi büyük ölçüde artış göstermiş oldu. Bunun ardından da marka portföyü genişlemiş oldu.

Bat Samsun, pek çok yenilik yapmakta ve tütün sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır. Yaptığı yatırımlar sayesinde de büyük bir ivme ile büyümektedir. Firma 2010 yılında bütün üretim faaliyetlerini Samsun ilindeki tesisinde birleştirmiştir. Birçok ülkeye ihracat yapan marka sadece komşu ülkelerle sınırlı kalmamaktadır. Hollanda, Kuzey Kıbrıs, Katar gibi çok çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır. İşlenmiş tütün yaprakları fabrikaya gelir ve burada bir kalite kontrolünden geçtikten sonra harmanlanır. Üretim sürecini daha rahat takip edebilmek içinse artık bilgisayar teknolojisinden maksimum seviyede yararlanılmaktadır. Üretim sırasındaki nem oranı büyük bir önem taşımaktadır. Nem fazlası var ise bu alınır ve öyle harmanlama işlemi uygulanır. Eskiden elle sarılarak üretilen sigaralar günümüzde neredeyse tamamen makinelerle üretiliyor. Sonrasında her sigara kalite kontrolünden geçiyor. Koruyucu film ile paketleri sarıldıktan sonra kartonlara ve kolilere yerleştiriliyor. Dağıtım başlamadan önce ise sigaraların uygun bir şekilde korunup korunmadığından emin olabilmek için testler yapılıyor.

British American Tobacco Turkiye İletişim Bilgileri
Adres; İSTİKLAL MAHALLESİ, İSKELE CADDESİ, NO: 19 SAMSUN ve ayrıca İzmir ilinde de tesisler bulunmaktadır.

Tel: +90 212 367 80 00

Bat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bat Samsun insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Yunus emre kart dedi ki:

  S.a
  Fabrikanizda şoför olarak çalışmak istiyorum
  Yaş: 25
  Ehliyet B sınıfı + src4 mevcut
  İlginiz için teşekkür ederim.

 2. ümit gülcan dedi ki:

  iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ