Başyazıcı İş Başvurusu

Kuruluşu 1953 yılında Mahmut Başyazıcıoğlu, ailesi ile birlikte bu şirketi kurdu. Başyazıcı şirketi ilk olarak kayseri pastırmasını üretmeye başladı. Daha sonra gelen arz ve taleplere göre ev yapımı sucuk işine de girdi. Küçük bir dükkanda başlayan Başyazıcı Et Ürünleri sahipleri ürünlerinin kalitesi sebebiyle ürünlerin ilk üretiminden bu güne kadar kalite hiçbir sıkıntı olmayışı ile kazançları da bu orantıyla arttı.

Kazançlarının artması ile dükkanlarını kademsel olarak büyüterek kombine olmak için modern ve dev bir fabrika inşa ettiler ve üretimlerini burada yapmaya başladılar fabrikanın dev ve modern olması sebebi ile gerek saklama depo kapasitesi gerek ürünlerin daha iyi, daha hızlı makineler ile üretilmesi fabrikaya güç üzerine güç katmış bulunmaktadır. 1983 yılında et kombinesi hüviyetini alan Başyazıcı Et Ürünleri fabrikası ürettiği ürünlerine diğer et ürünlerini yani salam, sosis, jambon, kavurma, fümedil gibi ürünleri de üretime katarak hızı durdurulamayacak bir şirket haline gelmiş bulunmaktadır. Daha sonra fabrika kendi hayvan çiftliğini kurarak hem daha hızlı üretim hem de daha sağlıklı ürünler elde etmek amacı ile kurulmuştur.

Fabrika hayvan kesimlerin de çok önem vermektedir kesimlerini helal kesim kurallarına göre yapılmaktadır. Ürünlerinde hiçbir katkı maddesi bulunmayıp tamamen doğal yapılarak alıcının sağlığını da tehdit etmemektedir. Başyazıcı firması halen hızla büyümekte ve işlerini temizlik ve titizlikte ve ayrıca yarım asırlık tecrübeleri ile devam etmektedirler.

Başyazıcı İletişim Bilgileri
Adres; Karpuzatan Mevkii No: 9-12 KAYSERİ

Tel:  0 (533) 158 59 07

E-posta: eticaret@basyazici.com.tr

Başyazıcı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başyazıcı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başyazıcı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    İş arıyorum şirketinizde bana göre iş varsa iletişim bilgilerim beş parmak mahallesi dinar sokak No 13 kat 2 05539253464 saygılarımla iyi günler dilerim cevabınızı bekliyorum

BİR YORUM YAZ