Baştuğ Çelik İş Başvurusu

Hatay iline bağlı Dörtyol, Payas’ta bulunan bir aile şirketidir. Fabrika, Dörtyol Sanayi Bölgesi, Kurudere mevkiinde 28.072 m² arsa üzerinde, sosyal tesisler, idari bina ve haddehane tesislerinden oluşmaktadır. “Nurçelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.” isminde faaliyete başlayan firma, yılların tecrübesi ve birikimiyle gelişmiş, güçlenmiştir. 2006 yılı içinde gerçekleştirilen çeşitli yenileme ve iyileştirme yatırımlarıyla fabrika kapasitesi 450.000 ton/yıl seviyesine çıkmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenileyen, her türlü gelişmeye ayak uyduran bir firma olmayı başarmıştır.

Demir çelik sektöründe önemli bir yere sahip olan Baştuğ Çelik, işçi güvenliğini her zaman öncelik olarak görmüş, sağlık ve iş güvenliği için kanuni gereklilikleri uygulamıştır. Ayrıca çalışanların eğitimi ve gelişimi için de gerekli imkanlar oluşturmuştur. İyi bir hizmet için öncelikle çalışanların iyi olması hedef alınmıştır. Bilgi ve deneyime dayalı ekipler ile hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Müşteri memnuniyeti, firmanın en önemli kriterlerindendir. Bunun için Baştuğ Çelik, kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Müşterilerin talep ettiği ürünleri, kaliteden ödün vermeden en doğru şekilde üretmektedir. İnşaat ve makine sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak adına en son teknolojiyi kullanmaktadır. Sosyal projeler ile de devamlılığını sürdüren firma, üretim sürecinden kaynaklanan etkileri en aza indirmek için gerekli tedbirlerin alınmasında, doğal kaynaklar ve enerji kaynaklarının doğru kullanılmasında ve atıkların geri dönüşümü konusunda projelerin hayata geçirilmesini kendine sosyal görev olarak görmüştür. Ve bu alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Baştuğ Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Özerli Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No: 359/2 Dörtyol / HATAY

Baştuğ Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baştuğ Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baştuğ Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ