Başoğlu Kablo İş Başvurusu

Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, büyük çaplı bir lokomotif firma konumundadır. Merkezi İstanbul’da yer alan şirketin üretim alanlarının ikisi Bolu’da, biri Çerkezköy’de ve diğeri Polonya’dadır. Yılların tecrübesi ile çok sayıda hizmet vermiş, deneyim kazanmıştır. Tüm bu birikimi ile hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahibi olmuştur. Kendi alanında ilklerin öncülüğünü yapan Başoğlu Kablo kaliteli hizmeti ile öncü olmayı başarmıştır.

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapan firmanın faaliyet gösterdiği başlıca ülkeler; Avusturya, Bulgaristan, Şili, Çek Cumhuriyeti, Mısır, İngiltere, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Marshall Adası, Hollanda, Polonya… ve daha birçok ülke yer almaktadır. İhtacak alanı çeşitli ve çok sayıda olduğundan hızlı üretim öncelik anlınır. Aynı zamanda işçi güvenliğini dikkate alan, gereklilikleri yerine getiren bir şirkettir. Takım çalışmasını bilen ve kendisini sürekli geliştiren çalışan kadrosuyla devamlılığını sürdürmekte ve gelişmektedir.

Kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş Başoğlu Kablo, müşterilerin taleplerini dikkate alarak en doğru üretim ile hizmet vermeyi amaçlar. Müşterilerinin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak hareket eder. Gelişen teknoloji ile uyumlu ve uluslararası standartlarda hizmet veren firma, sıfır hata odaklı hizmet anlayışı ile çalışır. Tüm bu yönleriyle, güvenilir, hızlı ve kaliteli üretimi ön planda tutarak hizmet veren köklü bir firmadır.

Başoğlu Kablo İletişim Bilgileri
Adres; İçerenköy Yolu Cad. Keyap Sanayi Sitesi E-2 Blok No: 82 Yukarı Dudullu İstanbul

Telefon:+90 216 420 59 40

E-Posta:info@basoglukablo.com

 

 

Başoğlu Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başoğlu Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başoğlu Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ