Baso Tekstil İş Başvurusu

2010 yılında Ergene/Tekirdağ’da kurulmuş olup kısa sürede tekstil sektörünün genç, dinamik ve seçkin firmalarından biri olmayı başaran Baso Tekstil San. ve Dış Tic. LTD.ŞTİ Brode, Aplike, Gipür ürün gruplarındaki tekstil ürünlerinin en son teknolojiler kullanılarak üretimini, yurt içi ve yurt dışı pazarında satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Doğaya saygılı ve AB standartlarına uyumlu, yüksek üretim kapasitesi ile perde sektörünün öncü kurumlarından biri olan Baso Tekstil’in 2010 yılının sonlarında Rusya ile başlattığı yurt dışı Pazar ağını her geçen gün geliştirmekle birlikte Ukrayna, Özbekistan ve Moskova’ da bayilikleri ve mağazaları bulunmaktadır.

Baso tekstil, yaptığı her işte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bir Dünya markası olma hedefiyle, her geçen gün ihracat Pazar payını ve ihracat yapılan ülke portföyünü genişletmektedir.

Firmanın önem verdiği değerleri arasında; Tüm ilişkilerinde adil ve dürüst davranmak, sürekli öğrenmeye açık olmak, karar ve uygulamalarda bilimsel metotları esas almak, zoru hedeflemek ve hiç bir şeyin imkansız olmadığına inanmak, faaliyetlerini yasal mevzuatlara uygun yürütmek vb. bulunur.

Baso Tekstil başarılı bir şekilde kariyerine devam etmedeki önemli bir faktörün takım arkadaşları olduğunu bildiği için; çalışanlarına çalışmaktan mutlu oldukları, yaratıcı fikirlerini sunabildikleri, başarının karşılığının alındığı bir iş imkanı sunar. Firma, insana ve çalışanlarına değer vermenin, dünya lideri bir marka olabilmeyi hedefleyen Baso Tekstil’in gelişiminde çok önemli bir etken olduğunun farkındadır.

Baso Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Ulaş Mah.Asfalt Boyu Küme Evler 26-1/1 Ergene 2. OSB Ergene / TEKİRDAĞ

TEL : +90 (282) 672 23 24-25
FAKS : +90 (282) 672 23 26
E-POSTA : baso@baso.com.tr

Baso Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Baso Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Baso Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ