Başkent Okulları İş Başvurusu

Başkent Okulları en son kalite standartlarında eğitim ve öğretim yapmayı hedeflemiştir. Ayrıca bilgi birikimini ulusal ve uluslararası alanda gerek kamuda, gerekse özel öğretim kurumlarında paylaşıma sunan öncü bir kurum olmak, kurumun vizyonunda yer almaktadır.

Kurum, Atatürk ilkelerini benimsemiş ve bu doğrultuda eğitim vermeyi benimsemiştir. Eğitim ve öğretim bir ülkenin kuşkusuz en önemli değeridir. Eğitim ve öğretim olmadan ülkelerin gelişim göstermesi mümkün değildir. Farklılıklara hoşgörü ile bakan, gelişime açık, güven duygusu gelişmiş, bilimsel davranışların önemini bilen çocukların yetişmesi bir ülke için elzemdir. Birey olma fikrini çocuklara benimseten ve aynı zamanda iyi birey olmanın gerekliliklerini çocuklarla paylaşan ve bu doğrultuda çeşitli çalışmalar yapan kurum; hedef, misyon ve vizyonu doğrultusunda hareket etmektedir.

Başkent Okulları kalite politikası olarak; ülke gençliğine örnek oluşturacak demokratik, laik, Atatürkçü düşünceyi benimseyen ve bu doğrultuda hareket eden, teknolojiyi kullanan, sürekli bilgi üreten, ilgi ve yetenekleri olan, ilgi yetenek kullanımını önemseyen bir nesil yetiştirmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda ISO 9001 Belgesi de bulunan kurum, bu belge ile kalitesini ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verdiğini ispatlamıştır. Kurum Adana’da TS EN ISO 9001:2008 belgesine sahip tek okul olma özelliğini de taşımaktadır. Kurumun tüm kalite standartları belgelerini kurumun internet sitesinde görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Kurum, değerler ve ilkeleri gereklerini yerine getirmekte ve gerek topluma gerekse kendilerine faydalı hür bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Başkent Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Başkent Üniversitesi Özel Başkent Okulları Huzurevleri Mah. 77201. Sokak P.K. 01170 Çukurova/ADANA

 

 

Başkent Okulları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başkent Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Başkent Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ