Başkent Hastanesi İş Başvurusu

Başkent Hastanesi olarak da bilinen Başkent Üniversitesi Hastanesi, Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Merkezi Vakfı tarafından 1982 yılında başlatılan sağlık çalışmaları neticesinde kurulmuştur. Kurum bugün 25.000 metrekarelik bir kapalı alana, 20.000 metrekare hastane alanına sahiptir. Kurumda 70’i yoğun bakım olmak kaydı ile toplam 340 yatak bulunmaktadır. Kuruma bağlı olan Ayaş Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde 90 yatak, Yapracık Psiko-Sosyal Rehabilitasyon Merkezi’nde 71 yatak kapasitesi vardır. Böylece toplam 501 yatak kapasitesi ile hizmet veren kurum, son teknoloji ile donatılmış ameliyathaneleri, cihazları, görüntüleme üniteleri ve modern, teknolojik altyapısı ile sektörde isim yapmış hastanelerden biri olmuştur.

Kurumun Ankara haricinde İstanbul, Adana, Konya ve Alanya’da da çeşitli dallarda hizmet veren sağlık tesisleri bulunmaktadır.

Başkent Hastanesi kurumsal mükemmellik felsefesi ile hareket etmektedir. Bu mükemmel kurumda çalışan ekibin mükemmelliği ve ortak amaçlara hizmet edecek bireysel mükemmelliği kapsamaktadır. Kurum tüm birimleri ve sağlık tesislerinde hasta haklarına saygılı, dürüst, bilgi, tıbbi etik kurallara bağlı, araştırmacı, sorumlu, duyarlı, yeniliklere açık, katılımcı, takım ruhunu benimsemiş, güvenilir bir anlayışı benimsemiştir. Aynı zamanda kurum çalışanlarının eğitimini de önem vermektedir. Mevcut personele, sürekli güncel eğitimler verilmesi ve gerekli iyileştirmelerin yapılmasının önemini bilen kurum, çalışanlarına daha fazla araştırma olanağı sağlamakta ve onların fikirlerine saygı duyarak, önerilerinden faydalanmaktadır. Kurum, her konuda etik değerlerinden şaşmadan bilim ışığında varlığını sürdürmektedir.

Başkent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Altunizade Mah. Kısıklı Cad. Oymacı Sok. No:7 Altunizade/Üsküdar/İSTANBUL

  • Çağrı Merkezi: 444 76 75
  • E-Posta: bashekimlikist@baskent.edu.tr

Başkent Hastanesi Kariyer Olanakları
Başkent Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Başkent Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nadire kara dedi ki:

    2016mezunuyum.fizik tedavi teknikeriyim basvuru yapmak istiyorum

  2. Özlem Günaydın dedi ki:

    Fizik tedavi bölümünüz için iş başvurusunda bulunmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ