Başkent Güvenlik İş Başvurusu

Kelime anlamı ile güvenlik toplum yaşamında yasal düzenin aksamadan yürütülmesi, şahısların korkmadan yaşaması durumu, emniyet anlamına gelmektedir. Başkent Güvenlik 21 yıldır sektörde bu konuda hizmet vermektedir. Güvenlik sektörü şirket tarafından sürekli takip edilmekte ve yeniliklere şirket olarak hızlı bir şekilde adapte olunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kurum çalışanları şirket tarafından ön planda tutulmaktadır. Kaliteli ürünleri içerde ve dışarıda takip eden kurum, üstün iş ahlakı ve dürüst duruşu ile örnek bir kuruluş olmaya çalışmaktadır. Uzun zamandır sektörde ulunan ve bu doğrultuda kendine sektörde bir yer edinmiş olan şirketin günümüz teknolojisini ve iletişim araçlarını şeffaf bir biçimde sonuna kadar takip ettiğini görmekteyiz.

Başkent Güvenlik istediğiniz ürünü size aynı gün kargolamakta ve bir günde montaj – teslimat işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Güvenlik söz konusu olduğunda, duruma anında müdahale etmek oldukça önemlidir. Bu durumun farkında olan şirket, kamu alanlarındaki hırsızlık oranların takip etmekte ve AR-GE çalışmaları da yapmaktadır. Bu AR-GE çalışmalarının neticesi olarak ihtiyaca yönelik çeşitli çalışmalar şirket tarafından yapılmaktadır.

Güvenlik kameraları, uydu sistemleri, alarm sistemleri, diafon sistemleri ve bunların türevleri firma içerisinde yer alan ürünlerden bazılarıdır. Acil Çağrı Merkezi’ne sahip olan şirket, müşterilerine her an gerekli yardımı sağlayabilmektedir. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek ve buna yönelik parça için şirkete talepte bulunmaktır. Şirket, her müşterisi için talebe yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Başkent Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; K. karabekir Cad. uğurlu İş Merk. No: 97 / 24 İskitler Altındağ, Ankara

Başkent Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başkent Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başkent Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ