Başkent Elektrik İş Başvurusu

Başkent Elektrik Ankara, Bartın, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak illerini kapsayan bölgenin elektrik dağıtım işlemlerini yapmaktadır. 1 Temmuz 2008 tarihinde Enerjisa tarafından tüm hisseleri blok halde özelleştirmiş ve satış işlemini gerçekleştirmiştir. 28 Ocak 2009 tarihinde tüm hisselerin devri gerçekleşmiştir.

Türkiye genelinde 2009 yılında büyük ölçüde daralmaya gidilen bir yıl olmasına rağmen, 2010 – 2011 yıllarında büyümeye başlamış ve verilere göre istikrarlı gelişim oranları ve kendine has abone yapısı ile stratejik avantajını doğrulamıştır.

Başkent Elektrik, faaliyet bölgesinde elektrik enerjisini müşterilere kaliteli ve çevreye duyarlı hizmet anlayışı ile sunmayı misyon olarak belirlemiş ve buna uygun olarak çalışmalar yapmıştır. Kurumsal bir çalışma anlayışını benimseyen şirket, kullanıcılarına yüksek değerde hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede göstermeyi hedeflemektedir.

Şirket devralındıktan sonra, müşteri memnuniyeti için gerekli çalışmaları yapmanın yanı sıra konu ile alakalı ciddi yatırımlar da yapmıştır. Ayrıca devir esnasında bir sorun yaşanmamış olup, işletme ve finansal performans etkili bir şekilde devam etmiştir. Pazarın dinamiklerine odaklanan şirket, bu konuda yapılması ve yenilenmesi gereken konulara yönelik faaliyet göstermiştir.

Kurum, çalışanlarına da yatırım yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinin çalışan personel mutluluğundan geçtiğini düşünen kurum, iş mükemmelliği modeli sayesinde müşterileri ile etkileşim sağlayarak tüm paydaşları ile sürdürülebilir değer yaratma yönünde çalışmalar yapmıştır. Kurum misyon ve vizyonuna uygun bir doğrultuda sektördeki varlığını sürdürmektedir.

Başkent Elektrik İletişim Bilgileri
Adres; Ehlibeyt Mh. Ceyhun Atuf Kansu Cd. No: 106, Pk: 06520, Balgat, Çankaya, Ankara

Başkent Elektrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başkent Elektrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başkent Elektrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Zehra Yaman dedi ki:

  Lise mezunuyum. Sektöründe lider Kurumunuzun kadrolarında yer almak istiyorum. Tercih edildiğim takdirde faydalı olabileceğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 2. Mesut Yaman dedi ki:

  Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü mezunuyum. Sektöründe lider Kurumunuzun, İstanbul Anadolu yakasında; Muhasebe, İdari İşler, Bilgi İşlem, Operatörlüğü deneyimimle hizmet vermek istiyorum. Ehliyet ve SRC belgeleri sahibiyim.Tercih edildiğim takdirde faydalı olabileceğimi düşünmekteyim. Teşekkürler.

 3. ümit korkmaz dedi ki:

  Ben 1979 Ankara doğumlu Ümit Korkamaz. 12 yıl Türk traktör fabrikasında AR-GE bölümünde çalıştım. Şu an MAN otobüs fabrikasında çalışmaktayım. Otomotiv elektro mekanikerlik sertifikamla, çalışma hayatıma sizinle devam etmek istiyorum. Size her açıdan faydalı olacağıma inanıyorum. Saygılarımla…

 4. ümit korkmaz dedi ki:

  Merhaba TÜRK TRAKTÖR FAB. 12 SENE ÇALIŞTIM ŞUAN MAN OTOBÜS FAB. ÇALIŞMAKTAYIM. SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

BİR YORUM YAZ