Başkent Edaş İş Başvurusu

Elektrik enerjisi toplumun hayatın doğrudan etkilemektedir. Günlük yaşamda hemen hemen tüm araçlarda elektrik enerjisinin kullanıldığını düşünürsek, elektrik enerjisinin önemi kendini daha çok gösterir. Başkent Edaş, “Hayatın devamlılığı için sürekli enerji” felsefesi ile hareket etmekte ve bunu hayata değer katan işletme faaliyetleri ile gerçekleştirmektedir.

Hizmet faaliyetlerinde kalite ve sürekli elektrik enerji sağlama misyonunu benimsemiş olan şirket, ilgili işlemleri hassasiyetle sürdürmektedir. Şirket ciddi bir dağıtım operasyonuna sahiptir. Bu anlamda büyük bir sorumluluğa sahip olduğunu bilincinde olan şirket, elektrik dağıtım sistemleri ve yatırım faaliyetlerini verimliliği arttıracak şekilde planlamaktadır. Olağan performansın sürdürülmesi konusunda çalışmalar yapan şirket, ayrıca AR-GE ve akıllı şebeke projeleri ile geleceğe yatırım yapmaktadır.

Başkent Edaş iş ortakları yardımı ile kaliteli enerji üretmek için çalışmalar yapmaktadır. Şirket, iş ortakları ile geleceğe yatırım yapıp, akıllı çözüm yılları üretmenin peşinden gitmektedir. Şirket sürdürülebilirlik bir toplum için Sosyal Sorumluluk Projeleri’ne de önem vermektedir. Bu sebeple üstlendikleri büyün Sosyal Sorumluluk Projeleri’ni iş süreçlerine entegre bir şekilde hassasiyet ile uygulamaktadır. Enerji kullanımı farkındalığını yaratmak için çeşitli çalışmalar yapan şirket, aynı zamanda tek tip Sosyal Sorumluluk Projeleri’ni tercih etmektense, birçok farklı projeyi aynı anda yürütmektedir.

Kalite politikası doğrultusunda kurum kültürünü, müşteri memnuniyeti için yapılan çeşitli çalışmalar belirlemektedir.Şirket değerleri arasında girişimcilik, takım çalışması, bütünlük, saygı, rekabetçilik yer almaktadır.

Başkent Edaş İletişim Bilgileri
Adres; Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No:1 Başkent Kule Çukurambar Çankaya / ANKARA

Telefon: (0312) 573 50 00

Başkent Edaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Başkent Edaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Başkent Edaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ